Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a motor mien fajta lehet?...

Omg1234 kérdése:

Ez a motor mien fajta lehet? és mennyit érhet?

Figyelt kérdés
[link] mennyit érhet úgy, hogy a főtengelye alul meg volt repedve, de meghegesztettük, és mennyit érhet kb?

2014. jan. 5. 14:30
 1/9 tetro ***** válasza:
egy tengely tört motor nem ér pénzt
2014. jan. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"főtengelye alul meg volt repedve, de meghegesztettük"

:))

Co-val vagy ívvel? :)

2014. jan. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

:D

1: Honnan tudod hogy az a főtengely alja volt? (ugyanis nem véletlen van a nevébe hogy TENGELY, tehát forog)

2: Hidegen hegesztettétek? Vagy hogy oldottátok meg hogy ne vetemedjen el a hőtől? És legalább a fogyóelektródás "kapuhegesztővel" csináltátok?


Na de hogy a kérdésre is válaszoljak:

Úgy add el hogy a főtengely már használhatatlan. Tehát üzemképtelen, hibás járműként.

2014. jan. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én igazából semmit nem tudok apám haverja csinálta meg és törött tengelyel mennyit érhet?
2014. jan. 5. 19:46
 5/9 A kérdező kommentje:
és akkor a márkálya mien lehet? szval v eladnám és abból ap énzből vennék 1 rosszab krosszt hát ugye attól függ mennyit adnak érte v elcserélném krosszra
2014. jan. 5. 19:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ez valami kínai.Szerintem Zongshen 200 vagy lehet hogy csak 110-es.Jobb kép nincs?Ha 200-as akkor olyan 70-90 között ha elviszik.Enyém nem kelt el 120eft-ért és az legalább ment.
2014. jan. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
110-es hát ezzel se lenne semmi baj csak amit irtam... de mielőtt eladnánk megcsinaltatnank
2014. jan. 5. 21:00
 8/9 anonim ***** válasza:
De nem értem hogy miért nem lett lecserélve a főtengely?Vagy jobb ha össze van gányolva?110-es meg nem ér sokat.Tedd össze a kezed ha elviszik 50-60-ért.
2014. jan. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát mert úgyy is működött.. de most ki lesz cserélve am a cserélés mennyibe fáj ?
2014. jan. 5. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!