Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nincs kompresszió?

Miért nincs kompresszió?

Figyelt kérdés
babetta 207 . most lett cserélve gyürü.henger. és dugó.. és nagyon silány a kompresszió amikor tekerem a lendkereket. de miért?
2014. jan. 8. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Gyűrű jól van felrakva? Hengerfejnél nem fúj ki?
2014. jan. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
miért milyen kombináció lehet egy gyűrűnél? a hengerfejnél ilyen sziszegő hangot ad a motor amikor beindításkor betekerem .
2014. jan. 8. 11:05
 3/10 A kérdező kommentje:
egyszer széttört a dugó.. és a hajtókarból kitort a persely,és a gyűrűk is széttörtek, egy gyűrűdarab beszorúlt a dekompresszor alá.. de az már ki lett tisztíva.. azt hittem hogy akkor megsérült.. teljesen szétszedtem a hengerfejet, és kipucoltam de semmi baja nem volt.kapott tehát egy hengert,gyűrűt,dugót... és elég karcsú a kompresszió
2014. jan. 8. 11:09
 4/10 anonim ***** válasza:

Felrakni egyféleképpen lehet, de amikor rakod fel a hengert elfordulhatnak.

Ha a hengerfejnél sziszeg, akkor valószínű hogy ott fúj ki valahol. Nekem volt hogy a dekompresszor nem zárt rendesen.

2014. jan. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mi a teendő?
2014. jan. 8. 11:49
 6/10 anonim ***** válasza:

A babettánál nincs hengerfej tömítés, ezért a felfekvő felületnek teljesen tisztának kell lennie. A henger és a hengerfej felfekvő felületeit tisztítsd meg.

Én ránéznék arra a dekompresszora is, nem-e az a hibás.

Ja és a henger talpnál is kifújhat.

2014. jan. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom a 207-nél a hengerfejen van a dekomplesszor. Szerintem azt is nézd körbe.
2014. jan. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hengertalpnál nincs tömítés.. az sokban hozzájárúl?
2014. jan. 8. 16:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Sokat nem oszt szoroz.
2014. jan. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyárilag kéne ott tömítésnek lenni.
2014. jan. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!