Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pl piros lámpához érve 4-ben...

Pl piros lámpához érve 4-ben van akkor csak 1- be lehet vissza váltani? és teljes megállásnál csak 1- ben lehet elindulni?

Figyelt kérdés
Pl ha 60-nal megyünk egy főúton 4-ben van a sebbeség váltó és a piros lámpánál teljesen meg kell álni akkor ha pl 2- esbe vált valaki és úgy vár a lámpánál és 2- ben indul el ez lehetséges vagy teljes megállásnál csak 1- ben lehet elindulni?

2014. jan. 8. 12:53
 1/8 Spongya Bob Kocka ***** válasza:
Ellehet indulni 2-ben is, de nem javallott. 1-ben indulj!
2014. jan. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát a teljesen üres kisteherrel bőven elég a kettes induláshoz... Ott felesleges az 1-es ilyenkor. De személyautónál illik 1-ből indulni. Bár jégen leet trükközni ott is a kettessel.
2014. jan. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet csak feleslegesen terheli a berendezéseket.
2014. jan. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
csak a kuplungod terheled feleslegesen ha 2-ben akarsz autóval indulni, ez nem busz vagy teherautó. ráadásul 1-ben nagyobb lendülettel is lehet elindulni.
2014. jan. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2014. jan. 8. 16:04
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Nekem még harmadikban is sikerült elindulnom az 1.4 benzines f astrámmal. Akkortájt kaptam meg a jogsit és még nem nagyon éreztem a sebességváltót így véletlenül harmadikba toltam. Ha lassan is de elindult. :D
2014. jan. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ösben is lehet, de nem lesz hosszú életű a kuplungod.
2014. jan. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Arra találták ki az 1-es fokozatot.
2014. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!