Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autóm indításkor illetve...

Az autóm indításkor illetve már gyújtásnál kiad egy kb 10 mp-ig tartó kattogó hangot a kesztyűtartó felől, mintha valami ventilátor ütközne valamiben vagy hasonló hang. Kb 10 mp után abbahagyja, de minden gyújtáskor elkezdi, szerelő szerint relé?

Figyelt kérdés

Illetve egy régebbi dolog, hogy indításkor várnom kell jó pár percet, mert ha hamarabb elindulok, nehezen akar menni szinte meg is ránt párszor. Volt olyan, hogy váltottam 3-ba és hiába nyomtam a gázt nem érzékelte már félre is akartam állni vele és akkor hirtelen megindult. Télen vészesebb nyáron nem kényes ennyire, de akkor sem tudok rögtön indulni. Köszi.

Fiesta 97



2014. jan. 8. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Valami szívató probléma lehet, ha elindulás után menet közben rángat.
2014. jan. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kesztyűtartó felől nagy valószínűséggel a külső-belső levegő retesz motorját hallod, olyankor szokta csinálni, ha nem találja a végállást, mert pl. eltört benne valami.


Szerintem.

2014. jan. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!