Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda.hu-n a az octavinak a...

Skoda.hu-n a az octavinak a konfigurátorába az extráknál van olyan hogy árkedvezmény, az hogyan van? Mire szól?

Figyelt kérdés

2014. jan. 10. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


"Szemfüles olvasóink észrevehették, hogy a sajtótájékoztatón fotózott, az alapárakat bemutató diákon egy-egy érdekes félmondat található:mi a csuda lehet ez az "igénybe vehető árkedvezmény"?


Az újfarú Rapid és az újpofájú Yeti mellett a Škoda magyar sajtóeseményének legérdekesebb tanulsága az volt, hogy immár olyan autókonfigurátor is van a piacon, ahol az árkedvezményt is be kell kattintani - aki nem kéri a kedvezményt, nyugodtan fizethet pár százezerrel többet"

2014. jan. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ez csak úgy van ha konfigurátorba rendelem meg az autót vagy mi?:D
2014. jan. 10. 14:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha veszed az autót, akkor szólsz a szalonba, h hallottál az árkedvezményről ami a konfigurátorba van, és levonják, gondolom én.
2014. jan. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem. Kezd azzal, hogy írsz egy E-mailt az összes még elérhető távon belüli skoda szalonba és megkérdezed milyen áron, milyen kedvezményekkel adják el az xy kocsit.


Én suzukit vettem, több százezres árkülönbség van szalonok között.

2014. jan. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!