Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb első autó?

Melyik a legjobb első autó?

Figyelt kérdés

Olcsó kategória legyen 100-300 ezer. Olyas valami amit fejlesztgetni lehet ,gondoskodni lehessen rajta hogy tanuljon meg rá vigyázni mint autó. A fiamnak szeretnék valami olcsóbb autót venni ajándékként de nem veszek drágát neki hogy érezhesse hogy meg kell dolgoznia érte ha jobb autót szeretne. Én egy Volkswagen golf II-ere 1.6td

re gondoltam ! de várom az ötleteket !


2014. jan. 13. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Swift az egyik legjobb erre. Olcsó volt újkorában, így ugyanazon az áron ma jobbat kapsz, mint nevesebb márkából.
2014. jan. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Swift. 300 alatt rengeteg jó állapotú kocsi van a neten, alacsony fogyasztás, olcsó alkatrészek. Ja és inkább az 1.3-as motorral javaslom.
2014. jan. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Volkswagen II-es golfról mi a véleményetek?
2014. jan. 13. 15:06
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem is az volt az első autóm , lehet csak azért vagyok még mai napig oda érte ;)
2014. jan. 13. 15:06
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Jó volt a magakorában.Egy nem széthajtott meg 5-600 körül van.

A kérdésre:

100-130e Ft. Maruti 800

150e-200e Ft. Daewoo Tico & Suzuki Alto

200-500e Ft Swift

2014. jan. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is a Swift-et ajánlom ilye3n árban, vagy esetleg még Citroen Saxo, Opel Corsa, Vw Polo 2.

A Golf is szóba jöhet, de azok már nagyon szét vannak hajtva, főleg a dízelek.

2014. jan. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem semmi féle képpen se vegyen suzukit. Az a 2-es Golf tökéletesen megfelel :)
2014. jan. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

A Golf II autók már nagyon öregek! Egy régi féle swift valóban jó választás 300.00ft-ból.A maga idejébe jó kis autók voltak,de mára már nem ajánlott csak hobbi célra!Ezzel szemben a swift sem fogyaszt többet mint a dízel golf sőt lehet ,hogy még kevesebbet is,még ! Ha 1.3-mast vesz az ember swiftből azzal már bárhova ellehet indulni mert kényelmesen tartják akár a 130-at pályán is! Nem beszélve a megbízhatóságról kényelemről meg a biztonságról mert a swift eben a három dologban is jobb a golfII-től!Pedig a swift sem a legkényelmesebb és a legbiztonságosabb autó,de a golfII-őt túlszárnyalja azért!

Viszont ha retró hangulatú autó kell és van pénz felújíttatni egy autót pöpec állapotba ,akkor ilyen nosztalgiázós autónak a golfII-es tökéletes!

2014. jan. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Csillagászati km-ek vannak bennük, általában karbantartás nélkül, és túl vannak árazva.


Ennyi pénzért kicsit, olcsót, gazdaságosat kell venni, Peugeot 205 van 100 alatt is, csak foglalkozni kell vele egy kicsit.


De van Corsa B is, ha kicsi kell.


Ennyiért lehet kapni elviselhető állapotú Swiftet, én az 1.3-at ajánlanám, az már megy is valamennyire, de nem eszik sokat, és elég megbízható, és nem egy vagyon a fenntartása.


Ha már mindenképpen Golf2, akkor 1.3 benzin. Az se eszik sokat, és általában jobb állapotban vannak, mint az 1.6TD-k.

2014. jan. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mitsubishi Eclipe
2015. aug. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!