Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 206 első autónak?...

Peugeot 206 első autónak? (régebbire gondoltam tehát 2000 körüli évjárat)

Figyelt kérdés
Melyik motorral ajánlanátok?
2014. jan. 13. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Már az 16 szelepes 1.4-es kis benzines is jól mozgatja. Viszont nekem tetszenek a szintén 1.4-es HDi-k is, én inkább azzal venném. Esetleg ha sportosabb kocsi kell, akkor veheted nagyobb motorral. A 2.0 HDi már nagyon elég hozzá, jó kis karakterisztikájú motor, kedvező fogyasztással, talán ez lehet a legjobb választás.
2014. jan. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6%
Ne vegyél Peugeot-ot valami japán autót vegyél jobban jársz vele!
2014. jan. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

apósnak 12 év alatt szinte semmi baja nem volt.

1.4 92 (?) lovas motor mozgatja, nagyon jól.

Kinn olyan 5,5-6 litert eszik.

Egyetlen nagy hibájuk az index kapcsoló, amin sokszor rajta van az automata világítás nyomógombja is (felszereltség függő) és az bizony 30ezer körül van.

Más nincs. 12 év után a kárpit, mintha új lenne, műanyagok jó minőségűek, az ülés kényelmes

2014. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne vegyél, mert van egy rakat típushibája, amit drága, és macerás javítani (pl hátsó futómű). Ezerszer inkább egy 205ös az utolsó évjáratokból, ha már mindenképpen kicsi, és Pug kell.
2014. jan. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

ez a hülye hátsó futómű mizéria.

Nézd már meg hány 206 terpeszt?

100-ból 1.

vicc

2014. jan. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!