Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Daewoo Leganza. Milyen kocsi?...

Daewoo Leganza. Milyen kocsi? Tapasztalatok? Megbízható?

Figyelt kérdés

Régóta nézelődtem, és ez a kocsi olcsó, és elég jól föl van szerelve. Motorikusan Opel.

valakinek van valami tapasztalata ezzel a kocsival?

2001-es évj.

2.2-es 4 hengeres motor, autómataváltó, CDX felszereltség.

Interneten alig van róla teszt.

Fogyasztás stb, annyira nem izgat, hanem, hogy megbízható autó-e? (ne kelljen már a szervíz mellé költöznöm)


2009. dec. 1. 17:39
 1/3 anonim válasza:
Én is kinéztem nemrég egy jó állapotú Daewoo Racert, majd Esperot. Igaz, ezek rébbi autók, mint amit te kérdezel, de az alkatrészek rohadt drágák a daewoohoz!!
2009. dec. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Aham értem, pedig elvileg opel motor van bennük, azokhoz meg minden olcsóbb. De lehet benne ráció...

Hasonló válaszokat várok még...

2009. dec. 3. 15:55
 3/3 anonim válasza:
Személyes tapasztalatom nincs,de sokan nem szeretik a daewot,és én sem vagyok a híve,de egyik simerősömnek volt egy Nexiája,és mondta,h nagyon meg volt vele elégedve,jó úttartás,stabil,elég jó felszeretség,csak sajnos pénzügyi gondok miatt el kellett adnia.Végülis az igaz,h drága az alkatrész,mert ez különben is egy kihalt márka.De nyugi,nem kell a szerviz mellé költöznöd vele.
2009. dec. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!