Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Műbizonylat vagy forgalmiba...

Műbizonylat vagy forgalmiba bejegyzés kell?

Figyelt kérdés
Az lenne a gondom hogy megállítottak valamelyik nap a rend őrei (és persze egyből kiszúrta a sportkormányom amiről egyébként van műbizonylatom ..) De azt hajtogatta ez nem elég a forgalmi be kell lennie jegyezve ! Végül elengedtek .. de mondták hogy intézzem el ! Elmentem egy vizsgáztató jó barátomhoz aki viszont azt mondta hogy nem kell.. elég a műbizonylat , még felhívta valami közlekedési-felettes szervét is hogy megkérdezze és ott is azt mondták hogy elég.. Megkérdeztem egy másik ilyen autóvizsgáztatással foglalkozó embert is aki azt mondta .. tulajdonképpen be lehetne írni .." de akkor most ilyen alapon tele lehet írni .. kormány , kipufogó , sportpedál , ülés, ha nem a gyári a felni.. stb. .." de a lényeg hogy ő is azt mondta hogy nem kell .. Na akkor most hogy van ez ? A rendőr gondolom nem csak kitalálta .. de ha meg még a vizsgáztatók se tudnak róla akkor miért büntetnek értük ??

2014. jan. 14. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsi az esély, hogy mégegyszer ugyanazokkal a rendőrökkel találkozz, de ha mégis, akkor is mondd meg, hogy be akartad jegyeztetni, de a műszakisok mondták, hogy a műbizonylat is elég! Egyébként a felni pedig kivétel a végén a felsorolásodból, abból akármilyet feltehetsz műbizonylat nélkül is!
2014. jan. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen úgy lesz .. nem tudok mást csinálni ! a felnit csak azért írtam bele mert ez a vizsgáztató haver mondta hogy múltkor hallotta hogy egy fazont a "nem gyári " felni miatt büntették meg .. de amúgy tudom hogy elméletileg abból akármelyet felrakhatsz ami rámegy..
2014. jan. 15. 13:51
 3/3 anonim ***** válasza:

A nem gyári felni miatti.büntetés oka a köhém rendelet. A gyári értéknél 2 mérettel lehet max nagyobb a felni.

Érdemes elolvasni. Vannak baromságok.

A sportkormányról is elég műbizonylat, mint pl az üvegfóliánál. Nem kell forgalmiba bejegyeztetni.

Egy rendőr

2014. jan. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!