Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kiszakadt az autom hátso...

Kiszakadt az autom hátso felfüggesztése, hogyan tudnám megcsinálni?

Figyelt kérdés
Vettem a mult héten egy skoda Favorit ot, nemsok pénzért , szép a szine, jo a motorja , sárhányok, küszöbök is tuti jok. Nemis értettem h miért ijen olcso, na a minap réjötem :P Ugye megszokot eset, pénzem nemsok, mert elköltöttem ugye az autora, ugye mesterre sincs , kocsikázni jolenne :) ivheggesztöm van viszonylag elég komoly, gyakorlatom is jocskán van a heggesztésben (co, iv..), anyagom is van sok, 3milis lemez :D Autot meg nem csináltam igaz, de érdemes megprobálnom, v hogy fogjak neki ?

2014. jan. 14. 17:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Ugye alapbol mondják h co.., de olvasgattam , és arra gondoltam h ráfojatni a vastag lemezt a vékonyra, igy nem égetné ki, és az a 1milis lemez kibirta 23 évig , akkor a 3milisnek is kikellene annyit birni..?! :P V esetleg vinklivasat beheggeszteni? :p
2014. jan. 14. 17:44
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

És ezzel így akarsz majd kimenni közútra? Forgalomba? Komoly lesz majd, főleg mikor kanyar jön és kamion jön szembe. És még reccs is lesz! Helyedben leadnám vasba, vagy elárulnám alkatrészenként, minél több pénzt kihozni belőle, ahhoz gyűjteni, aztán venni egy normális autót.


Ugyanis erre nem éri meg költeni, te meg ha így megcsinálod, az meg lehet nem lesz elég megbízható.. Am én szájbaverném azt aki ilyen állapotú autóval átverne!!!

2014. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Pontosan mi szakadt ki?

Gátló teteje kiszakadt lemezestől?

2014. jan. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Há ugye van az a tengely ami n mind két kerék fel van függesztve , a kerekeknél ugye a spirál rugo, meg a lengéscsillapito.., na a lengéscsillapito ahol van rögzitve a kasznihoz szépen ki van heggesztve! Hanem ahol aza tengej van a kasznihoz rögzitve 2 helyen , ott szakadt ki a kasznibol lemezestöl, és a kerék hátracsuklot a lökháritohoz. Na ezt ideiglenesen utközbe megcsináltam , mert 60km re voltam othonrol, kerestem egy darab vasat, a kereket egy bot al elörefeszitettem, a vasat meg bepöcköltem a tengej, meg a vontatokuka közé, azt megkötötem a nadrágszijammal, és hajcs továb!:D tette is! :P ugye kitámasztotta a kereket,tengejt hogy ne bicsaklodjon neki a lökháritonak, sárhányonak, azota ugy hajtom, de teszi ..:D na azt a lemezrészt kellene kicserélni amire az a tengely felvan csavarozva a kasznihoz! :)
2014. jan. 14. 19:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Áhh ez 100%, hogy vicc. nadrágszijjal. Persze.
2014. jan. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hàt ha nem hiszed teszek fel képet, képeket, az egészröl, de szerintem semi hihetetlen nincs ebben, atol h esetleg egyesek nemtalàljàk fel magukat ijen helyzetben, hanem rögtön automentö.. Gondoltam h lesz itt olyan ember aki màn làtott heggesztöt is, v csinàlt màn kasznit, de ugylàtom, cs kisgyerekek olvasàk az oldalt ezekszerint?! :) V ha esetleg valaki nemérze magàt kisgyereknek inkàb kérem szépen a kérdésre vàlaszolni ..;-) köszönöm
2014. jan. 15. 07:08
 7/7 samuka80 válasza:

Na ha jól látom neked is merev hátsó hidad van mint az F Astrának.Valójában a hátsó szillenttartó fül szakadt le ami összeköti a lengőhidat az alvázzal ha jól veszem ki a szavaidból.Ha igen akkor sajna csak CO

aparát játszik.Ne gányoljál ivhegesztővel mert végleg legyengited az alváz anyagát.És ahogy előttem irták elég gáz amikor előz a hátsó futómű.Kb 20-30 rugóért visszavarják neked egy műhelyben.Sok sikert hozzá.

2014. dec. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!