Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki dr 125 babetta gyújtással?

Suzuki dr 125 babetta gyújtással?

Figyelt kérdés
a motor megy, egy rugásra indul hidegen melegen.a probléma csak az hogy fordulaton elkezd gyengülni meg miután bemelegszik dadog.mi lehet a gond?

2014. jan. 15. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Hy!

Trafó a problémád!(cseréld)vagy gyertya is rossz lehet.

És nincs jól beállítva a gyújtásod ha úgy érzed hogy nagyobb fordulaton gyengébb.

2014. jan. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
piros trafó tranzimo felirattal. előgyusza kevés lenne?
2014. jan. 15. 18:53
 3/10 anonim ***** válasza:

Simsont még láttam babi gyújtással de hogy egy DR-t..Nem gondolod,hogy nem épp a legideálisabb megoldás?

Kicsi az a gyújtás nem ad eleget.Nincs elegendő szikra,igaz EZEN MIÉRT VAGY MEGLEPŐDVE?

Kapja szépen a benyót aztán nem tudja begyújtani fulladozik mint a 2T ha sok olajat kap.

2014. jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Amúgy Én sem értem hogy egy ilyen gépen miért van babszi gyula :)

Ez amit írtál hogy nem elég neki a kraft az csak akkor lenne igaz ha arról megy a világítás is.Tehát ha ezzel van a gond akkor világítás nélkül kell kipróbálni a motort.

De az is lehetséges hogy rossz hőértékű gyertya van benne,vagy a rossz vagy valószínű hogy trafó mert az ha bemelegszik akkor szokott szórakozni ha valami gembasz van vele.

2014. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
világítás nincs,gyönyörû szikra van,melegen problémazik csak.nem hülyegyerektuning, hanem az eredetivel sok bajom volt és nagyon drága.állandó keresetem nincs mivel iskolába járok, és nem raknak alám mindent. komplett babettát veszek annyiért mint a trafó a gyári gyuszához.ha annyi pénzem lenne 2t motrot veszek, de ezt még bírom tankolni.CSAK OLYANOK VÁLASZÁT VÁROM AKIK TUDNAK IS VALAMIT SEGÍTENI.mint az elsõ válaszoló ,akinek nagyon szépen köszönöm a jótánácsot.
2014. jan. 16. 15:42
 6/10 A kérdező kommentje:

#4

külön van gyújtó es a világító tekecs.

2014. jan. 16. 15:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha olajos a trafó akkor ezzel lesz a problémád !Ha tudod akkor nézd meg hogy a trafó felmelegszik e mert ha igen akkor azzal lesz a baj.
2014. jan. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
piros trafóm van. azt mondták hogy fagy jobb lenne. arra gyanákodok hogy 12v tekercsem van 6v helyett.ez lehet a baj?
2014. jan. 16. 20:21
 9/10 anonim ***** válasza:

12 volt az okés szerintem.De aztán az is lehet hogy nem is a gyújtás terén kell a problémát keresni :)

Mivel akkor dadog mikor bemelegszik,így akár az is lehet hogy sokallja a benzint,tehát amíg hideg addig jó de ahogy bemelegszik akkor már sok neki a benzin,magyarul lehet hogy a szivatód be van ragadva.

Más nem jut eszembe hogy még mi okozhatja :)

2014. jan. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem karbi. 80tól a 120as fúvókáig mindent kipróbáltam es semmi változás.hidegen melegen indul szívátóval es nélküle is.
2014. jan. 16. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!