Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Erről az autóról mi a vélemény...

Erről az autóról mi a véleményetek? (Nissan Almera)

Figyelt kérdés

[link]


Ja, és nem akarom megvenni (de írjátok, hogy ti megvennétek-e), meg nincs is jogsim még. Csak találtam és gondoltam megkérdezem, ti jobban értetek hozzá.



2014. jan. 15. 22:25
 1/3 Beviz Elek ***** válasza:

Jó autó, de nem venném meg.


1. Kicsi a motor (2.0 kellene)

2. Drága.


Én elsö generációs p11 Primera GT-t vennék.


Ennél olcsóbb, fiatalabb, erösebb

2014. jan. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kicsit el van szállva az ára. 19 éves majdnem 500 ezerért, ok a 300 ezres futás ha valós ok. Ő vissza szeretné kapni a gázszett beépítésének árát is, nem fogja csak ha kifog egy hülyét és megmagyarázza neki. Valaki nem is venné meg a gázos autót. Persze azt mondják jó beállításokkal nem teszi tönkre a motort, de akkor sem kapja meg a beépítés árát, de az is lehet már "ledobta róla a hengerfejet".
2014. jan. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

4-5 évvel fiatalabbat, majdnem fele ennyit futottat is kapsz ennyi pénzért. 14-15 évesen ezek pedig 200.000 km-rel simán reálisak, átlag évi 13-16.000 km tök valós egy ilyen kocsiban.


Szóval nem venném meg. Átíratva, vásárlást követő "kötelező" szervizt megcsinálva benne lenne kb. 600.000-be, ami azért lássuk be, nem kevés egy ilyen 19 éves kocsiért.

2014. jan. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!