Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti ezen a baromi enyhe télen...

Ti ezen a baromi enyhe télen azért fennhagyjátok a téli gumit? Vagy nyárival jártok?

Figyelt kérdés

Budapesten autózom, kicsit aggódom emiatt az enyhe tél miatt, mivel ugye melegben jobban kopik a téli gumi, aztán nehogy amikor szükség van rá, addig már ne legyen olyan jó a tapadása csúszós úton.


Át tegyem a nyárit, vagy ti, hogy vagytok ezzel? Sokakat látok nyári gumival.


2014. jan. 17. 16:03
 1/9 Zebra3328 ***** válasza:
Én is városban használom főleg a kocsit, de még november előtt felszereltettem a téli gumikat, mert én így vagyok nyugodt. Most már reggelente elég hideg van a nyári gumikhoz, és nem tudhatod, hogy mikor fog megérkezni a havazás. (Biztos, hogy lessz idén is..)
2014. jan. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, annyival nem kopnak jobban.
2014. jan. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tegnap előtt este esett az eső, ami tegnap reggelre szépen ráfagyott az útra. Még a téligumi is csúszkált. Én fent hagyom.
2014. jan. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

sztem ne rakd át,még lehet havazás.

Valamelyik éjjel is fagyott,út is lehet fagyos-csúszós.

2014. jan. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nyárival járunk, eddig is nyári gumi volt fent, aki tud vezetni, annak nem vészes.

deezen a télen tök felesleges a téli..

2014. jan. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Éjszaka azért van fagy, jó az a téligumi, nameg azért annyira nem kopik - hideg az aszfalt. Olyan 20 foknál gondolkodnék el, hogy akkor most már biztosan nem kell tartsak téli viszonyoktól, felpakolom a nyárit.
2014. jan. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Zebra3328 ***** válasza:

Húú, hogy ez az "aki tud vezetni..." duma mekkora hülyeség!

Mert a -5 fokos hidegben keményre fagyott nyári gumit ez baromira nem fogja meghatni az tuti!

2014. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én télivel járok.
2014. jan. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Télivel járok.


Nem kopik annyival jobban, hogy számottevő legyen.


Meg amúgy kopjon el, és inkább veszek újat, mint hogy végül 10 éves, de nem kopott téli gumival járjak, mert az rosszabb, mint egy új nyári.

2014. jan. 20. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!