Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » TDI VS PDTDI? Sziasztok. Seat...

TDI VS PDTDI? Sziasztok. Seat leon vagy seat ibiza 1.9 tdi- t szeretnék vásárolni.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Seat leon vagy seat ibiza 1.9 tdi- t szeretnék vásárolni. Szeretném véleményeteket és tapasztalataitokat kikérni, illetve hogy melyik tipusból,melyik motort javasoljátok.( fogyasztást is írhattok). Jelenleg azon a véleményen vagyok, hogy sima tdi legyen mert úgy hallottam a pd elemek cseréje drága, illetve azt sem tudom, hogy ezek cseréje mikor esedékes egy autónál. Ui: az autó jokkatdi tuningot kap majd és egy teljesen nyitott kipufogórendszert a turbótól. Köszönöm a segítséget
2014. jan. 20. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól látom a jokkatdi az még TDI mocikkal foglalkozik, bár lehet valamit elnéztem a weblapjukon. Ha így van, akkor nyilván a PD nem játszik nálad.
2014. jan. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
PDTDI-t is csinalnak :)
2014. jan. 20. 13:56
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
A tdi adagolo csere is draga - ezek az 1.9pd motorok meg nem rosszak egyaltalan , minden sarkon kapsz hozza bontott pd elemeket kb 25eFt/db aron,de vannak felujitottak 60e korul - nincs olyan eloirt futasteljesitmeny,ahol tonkremennenek ,az ocsem sharanjaban 120e km-en megallt egy elem ,vett bele bontottat azota hibatlan, nekem a 131le passatban 400e km van es meg mind a negy elem hibatlan(0.6mg/loket alatt van a befecskendezesi veszteseg) . Ha megkapta az auto az idoszakos karbantartasokat becsuletesen,akkor nem lesz gond egyikkel sem - a hagyomanyos adagolokon szocializalodott szerelok felnek azoktol az elektronikus rendszerektol,amiket egy 10-es kulccsal nem lehet mukodesre birni..
2014. jan. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget, ezekszerint akkor csak felfújják ezt a "pd-t nem szabad venni" dolgot. ;)
2014. jan. 20. 19:02
 5/5 anonim ***** válasza:

persze hogy felfújják. Tény, volt egy sorozat amit úgymond rossz pd elemmel jött ki, de a kocsi 7 éves koráig gariban cserélték.

Igen, tökre mehet, mint minden.

Igen, "rossz" a pdtdi,mert míg minden 2. autó pd, addig szar azt hallani, hogy itt is egy rossz, ott is egy rossz.

Amiből sok van, abból hibás is több van.

Jó lesz az autó, csak 10ezer olajcsere, vagy ha ütöd, és sokat városozol hamarabb, stb...

2014. jan. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!