Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek lehet STRIC-1...

Szerintetek lehet STRIC-1 egyedi rendszámom? Azt hiszem ezzel nem sértek semmit és senkit, akkor már csak 400. 000 Ft, ami elválaszt tőle.

Figyelt kérdés
Vagy mégis sértő, és így nem engedélyeznék?

2014. jan. 20. 18:31
 1/6 egySanyi ***** válasza:
100%
Mi az a 400 ezer egy stricinek. Egy hétig csak zsíroskenyér és már meg is van, de lehet hogy 1 nap.
2014. jan. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg, a pénz gondolom nem vész el, ha mégsem jön össze.
2014. jan. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Napkiraly ***** válasza:
92%
laza 5 év és meglesz alá a trabant is
2014. jan. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem erre gondoltam, hanem, hogy sértő-e, vagy engedélyezhető? Komolytalannak tűnhet pár hülye szemében a kérdés, de tényleg érdekel.
2014. jan. 24. 08:52
 5/6 Napkiraly ***** válasza:
47%
ne csodálkozz ha minden sarkon megállítanak igazoltatni
2014. jan. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó ez a rendszám, én is akartam egyénit, csak a 400 kiló választott el engem is :D

Persze hogy lehet, nyugodtan.

Igaz, furán fognak rád nézni az okmányirodába, mint mikor a haverom iratta át az autóját, és FOS-143 volt a rendszáma...

Nemsokára én is papírozom az autómat, és mivel nemsokára N betűnél tartunk, félek, hogy nehogy NAV legyen a rendszámom :D

2014. máj. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!