Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » CPI robogókról, főleg CPI GTR...

CPI robogókról, főleg CPI GTR 50-ről véleményetek, tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

2014. jan. 21. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:

5 szó amit meg kell jegyezned.

Kínai motort soha nem veszünk.

Hogy miért?

Igaz hogy úgy árulják őket mint valami híresebb márka licenszét de ez csak azért hogy el tudják adni.

Lehet olyan mint a minőségibb kinézetre de méretileg pár mm. eltérés van, de ez elég ahoz hogy ne legyen jó az alkatrész.

Ezek a cpi-k meg alapból szar minőségűek.

2014. jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem meg nagyon is jó!!! Nem tudom miért kell leszolni?? Van ilyened mentél vele,használtad??Én is most vettem nemrég eggyet,és a szervizekbe is csak dicsérték.nagyon jó és főleg hogy egyedi kinézete van..A kötelező dolgokat lecserélem majd de még garanciális...
2015. jan. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ecsém grat. majd rájössz miről beszélek.

Tapasztalat igen. Volt GTR és SM is.

2015. jan. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lewis70 válasza:
CPI?Isten óvjon töle,nekem is volt,5e.km után megadta magát,gyenge lassu masina,a kihajtás fogas kerekei fogytak,ha jó hát szél volt,mentem még 35-tel is,hát ennyit a Ymaha licencről,csunyán elbántak vele a Kinai barátaink
2015. ápr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
1 év használat után is még nagyon jó a kicsike...ami csere volt..gyertya,gumik,kuplung rugók...ennyi..nagyon jó a gép...ja és 5200km megtétele után....
2015. dec. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!