Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az oroszok miért vezetnek...

Az oroszok miért vezetnek olyan hülyén?

Figyelt kérdés
2014. jan. 23. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Mert nem látod a fától az erdőt. Ha veszel Oroszországból, meg Magyarországról 10 embert, a magyarok közül több retardált lenne. Csak épp Magyarország nem tudom hányszázszor férne el Oroszország területén...
2014. jan. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 throwaway4 válasza:
Hogy egy kis tényt is tegyek a sértegetéshez, Oroszországban a rendőrök korrupciója ellen vagy peres ügyekben bizonyítékként Oroszországban nagyon elterjedt a kocsiban lévő kamera, ezért jóval több eset van kamerázva, mint gondolná az ember.
2014. jan. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Természetes, hogy Oroszországban történik a legtöbb baleset, hiszen a legnagyobb földrész a világon.


Ám azért Magyarországot sem kell félteni. Tavaly még karácsony előtt egyik napon mentem 60 km-t, háromnegyedét városban, negyedét városon kívül és összesen 5 balesetet láttam.


Kamerák is egyértelmű, hogy orosz autósoknál van legtöbb, mivel ők vannak legtöbben. Meg hát igen, ott csak így lehet bizonyítani az igazat. Ám nálunk is kezd ez elterjedni. Viszont a létszám miatt sohasem leszünk mégcsak közel sem az oroszokhoz.


Az viszont 100%, hogy ott agresszívabbak az emberek. Azért itt Magyarországon annyira durva dolgok nincsenek mint ott. Hogy ennyi verekedés és annyi elég hozzá, hogy összeverje egyik a másikat..

2014. jan. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Arányokat tekintve nem biztos, hogy több az orosz "hülye" vezető mint idehaza. Mivel XY-szor nagyobb mint MO. így valószínű hogy ott több is a "hülye".
2014. jan. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!