Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Accordról vélemények?

Honda Accordról vélemények?

Figyelt kérdés

A kb. 7-8 éves, 2.4-es benzines(type-s) motorral szerelt modellek érdekelnének.

Elsősorban a megbízhatóságra, valamint a fogyasztásra lennék kíváncsi, illetve arra, hogy megéri-e egy ilyen korú autóra kb. 2 millió ft-ot kiadni.

Egyébként nekem nagyon tetszik az autó, csak egyáltalán nincs tapasztalatom az Accorddal kapcsolatban...



2014. jan. 24. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:

7-8 éves még nem öreg autó. Miért ne érné meg 2 millióért? Még olcsó is ennyiért, ahogy nézegettem ezeket most. Ez az Accord (2003-2006 évjárat) egy középkategóriás autó, ami újkorában alap kivitelben is 7.6 millió forintba került (extra csomaggal lehetett 8.5-9 millió is). Úgy kellene gondolkozni, hogy ez nem egy egyszerű alsó közép-kategóriás népautó, ami már 8 évesen 1 millió alatt van.

Eleve tartós, megbízható, ezzel a 2.4-es motorral még inkább. Arra számítani kell, hogy néhány dolgot cserélni kell benne vásárlás után, de ez mindig így van, ezért is kerülnek annyiba a használt autók, amennyibe.

A fogyasztása nem a legkisebb, városban beszippantja a 12 litert, országúton is a 7-et, de hát ez tipikus utazóautó. A fenntartási költségei sem lesznek alacsonyak.

2014. jan. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy 90-es evjaratu 4ajtos Accordom volt. Imadtam. Elnyuhetetlen volt. Beleraktam vagy 30e km-t mielott megvaltam tole es a fogyasztasa egy mese. Elotte pedig szinten egy 90es Accord coupe, sajnos azt osszetortem, de amig megvolt azzal se volt soha semmi gond muszakilag. Volt mar azota mas tipusu japan meg amerikai autom is, de a Hondakhoz barmikor nyugodt szivvel visszaternek.
2014. jan. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!