Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2 ajtós autóba kagyló?

2 ajtós autóba kagyló?

Figyelt kérdés
VW Bogárba szeretnék sportüléseket és az a nagy kérdésem, hogy milyen fajtát kellene nézegetni, ami ugyan úgy egy egyszerű mozdulattal előre dönthető, mint bármelyik ilyen egyszerű autónál?

2014. jan. 24. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
A kagyló az versenyülés. Azzal nem lehet csinálni semmit. Beteszed és ott van. Max előre-hátra, ha alatta van a sín de ennyi. Se háttámlát, semmit nem lehet mozgatni.
2014. jan. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Audi TT ülés nem játszik?
2014. jan. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem a hivatalos kagylóra gondoltam, hanem láttam már ilyen dönthető, oldaltámaszos ülést, amolyan utcai kagylót.

[link]

Mint pl. ő. Csak más árkategória talán esélyesebb lenne, meg nem tudom, hogy ezek előre billenthetőek-e.

2014. jan. 24. 18:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Max. előre húzható van, ami hasonló. Bár lehet hogy van előre dönthető, de kétlem. Mi rendes verseny kagylóülést raktunk átépített elektromos Bogárba.:) Úgy gyorsul, hogy behorpad a homlokod.
2014. jan. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Blinty666 ***** válasza:
Rendőrök sajnos szeretnek kötekedni az ilyenek miatt. Tényleg célszerűbb lenne mondjuk egy bontott TT üléseit berakni , vagy valami más konszern sportos jellegű üléseket levadászni . (azért a tt-vel jöttem mert tapasztalatból tudom ,hogy nagyon kényelmes és jól tart, de meg kell próbálni ,hogy mi is az ami megfelelne )
2014. jan. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A TT ülések tényleg kényelmesek. Mindenképp engedélyezett ülést szeretnék, amihez kapok törzslapot (asszem annak mondják).

TT üléseken gondolkoztam már én is, ültem már nem egyben, tetszenek is, bár nem olyan könnyen beszerezhetőek. Esetleg melyik más autóból lehetne átbondtani ülést szerintetek?

2014. jan. 27. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!