Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 2.8-as 193 lovas benzines...

Egy 2.8-as 193 lovas benzines autónak a névre írása és fenntartása mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Mit kell egyáltalán fizetni? Biztosítást tudom, azon kívül mi van még? Havonta kb mennyi? Vagyévente, ha úgy könnyebb? Mennyivel több, mint pl egy 1.6-os költségei?
2014. jan. 24. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
az én e30 1.8 papiron amra 40.000 ezer ha jol gondolom ez egy e36 hát szerintem egy olyan 60-80 ezer besorolás függő
2014. jan. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem BMW, VW Passatról lenne szó.
2014. jan. 24. 21:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Átíráshoz van kalkulátor.


Van biztosítás, gépjárműadó, valamint a szervizköltségek. Természetesen a fogyasztáson felül.


A bizti kb 60 rugó egy évre, gépjárműadó passz, szervizköltség meg esetleges javítás, olajcsere (20 rugó körül van, ha magad csinálod, szervizben nyilván drágább), kopó alkatrészek cseréje.

2014. jan. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A kocsi karbantartásával tisztában vagyok, a többi érdekelt. Majd utánanézek ezeknek az összegeknek.
2014. jan. 24. 21:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindegy milyen márkájú autó a névre írás költségét nem az autó márkája határozza meg.Hanem az autó kora és teljesítménye (KW-ja).

A biztosítás díját a te kord ,jogosítványodon lévő bónusz besorolás,lakhelyed,az autó kora +cm-re és KW-ja határozza meg.

És ott van a teljesítmény adó amit szintén az autó KW-ja után kell fizetned.

Különböző karkulátorrokkal hellyel közel ki tudod számolni ezeknek a díjaknak az összegét!De pontos eredményt nem adnak!

2014. jan. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!