Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hondai dio af28 40Km/h-nál...

Marci220 kérdése:

Hondai dio af28 40Km/h-nál fullad. Mik lehetnek az okai?

Figyelt kérdés
Hello!nem rég vettem egy honda dio af 28at.amikor már megvettem nem volt rajta a gyári légszűrő így raktam rá egy sport légszűrőt.karburátort többszor alaposan tiaztitottam állitgattam de a tapasztalat h olyan 40 km/h körűl mintha nem kapna benzint elkezd fulladni,lassulni es itt a vege nem megy nagyobb sebsseg.maga ezt a 40 tudja tartani ha ici.picit vissua engedek gázból.szerintetek ac pumpa vagy rossz beállitás??tippeket lecci h mi lehet a baj.előre is köszi! :)

2014. jan. 24. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem van egy olyan gyanúm hogy koszos a sportlégszűrőd,és rosszul is lehet beállítva.

A sport légszűrőt felejtsed el használj gyárit!

A karbit pedig nézd át hogy mekkora fúvóka van benne,a súbertűt állítsad középre és a benzin-levegő keveréket állítsad be.Mikor lefullad akkor füstöl?Mert ha igen akkor az sok benzire utal,ha nem füstöl akkor meg kevesli a benzint.Még valami:Lehet a rugó nem jó a tűszelpben,érdemes azt is kicserélni és gyári méretű fúvókát használni.Ami miatt még lassan mehet az a kipufogó,ha nagyon piszkos akkor nem csak hogy nem megy,de az alapjáratot sem lehet rajta állítani.

Szal első sorban karbit,szűrőt pucold,aztán nézd meg hogy mekkora fúvókák vannak benne,aztán próbálgasd.Még valami:Nem lehet hogy elektronika van benne ami 40 fölött letilt?

2014. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy kopott a szíj a hajtásban.
2014. jan. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nekem af35 van, és ugyanez a problémám volt...

A súbertűt kellett eggyel feljebb tenni, mert kevés volt a benzin, és elég nehezen is indult hidegen.

Nekem is sport légszűrő van rajta.

Egyébként nyárra vissza lehet tenni középre...

2014. jan. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nyáron vissza kell tenni középre ott valami finombeállítás kell :)
2014. jan. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem ér semmit.

Sport légszűrővel folyamatosan hideg levegőt szív, a gyárival a blokktól kapja a meleg levegőt, ezért kell neki a több benzin.

2014. jan. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valadzokat!

A problema az volt h keves benzint kapott de teljesen becsavartam a csavart es igy jo bar ha nagyon huzom neha kicsit meg megtorpan...szerintetek nagyonn fuvoka?? Vagy az nagyon megdobna a fogyasztast??

2014. jan. 25. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!