Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit megy el egy BMW e39 530d?

Phoenix25 kérdése:

Mennyit megy el egy BMW e39 530d?

Figyelt kérdés

[link] ez meg éri az árát?

megvennétek?



2014. jan. 24. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Szép autó, de külföldön van, az árához még társulnak egyéb költségek pl. regadó, nem tudom mennyi, de ilyen évjáratban itthon sem kerülhet többe. Persze más a szervizelés külföldön. A km állás 15 év alatt 238 ezer, nagyon kevés, aki meg tud újkorában venni egy ilyen autót nem azért veszi meg hogy ne menjen vele, persze vannak kivételek. 4 éves dieselek is vannak ennyi km-rel, érdekes módon 15 éves korában is annyi van benne vajon miért?

A fő kérdés, hogy mennyit megy el, az sok mindentől függ. Nem mindegy hogy városban vagy autópályán. Amúgy biztos elmegy 500 ezret nagy javítás nélkül, nem meghibásodás nélkül, de komplett felújítás nélkül.

2014. jan. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Külföldön sem más a szervizelés. Amelyik tulaj ad rá annál nincs hiba, többi meg úgy van összefoltozva. Kilométerórát meg mindenhol visszatekerik.
2014. jan. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
200.000 km-t még biztos simán elmegy, kisebb javitásokkal. Túl sok km nem lehet benne, mert nagyon újszerű, szerintem 300.000 km-nél nincs több benne. Az pedig semmi...
2014. jan. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ausztriában lakok szóval az nem baj hogy itt van! Elsö autónak szeretnék egy ilyet! dieselbe vagy benzinbe lenne jobb? :)
2014. jan. 25. 23:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha birod tankolni jobb egy benzines, ugyanis a sor6-os BMW motorok a legjobbak, gyönyörű hangjuk van, és birnak is menni.
2014. jan. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dízelt meg olcsóbb fenntartani, és az is megy, 330D-m van, ugyanaz a sorhatos 3 literes dízel van benne mint az 530-ban, oké picit nehezebb a kasztni, de ettől független szerintem az 530-as is viszi mint az álom, ha nem a gyorsulás a fő szempont akkor dízel, hangja bennt meg amúgy sem igazán hallatszik még autópáláyn sem.
2014. jan. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket :)
2014. febr. 25. 22:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem e39 530d-m van, 2005-ös évjárat, napi szinten rengeteget megyek vele a munkám miatt. Most van benne 832 416 km és még mindig tökéletes. Az igaz hogy mindig márkaszervizbe hordtam és hordom, soha nem gyilkoltam a kocsit de ezt meg is hálálja mert még soha nem hagyott ott sehol.
2014. márc. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!