Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok olyan írni olyan...

Tudnátok olyan írni olyan autókat amiben elektromos adagoló van és nem szar/megbízhatatlan? Nem venni akarok.

Figyelt kérdés
Tom, hogy átlehet alakítani mechanikusra.

2014. jan. 25. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:

A Fordoknál tudom, hogy ott elektromos(TDCi), de nem adagoló a neve hanem nagynyomású szivattyú.

Állítólag ez a Fordok Achilles sarka.

Ha meghibásodik akkor elég drága mulatság a csere.

Az újabb verzióknál már kiküszöbölték a hibákat tudtommal a 2002-2005 gyártási években gyártott Ford Mondeokra jellemző.

Ezért is lehet találni pár százezerért ilyeneke mert valószínűleg ilyen hibával rendelkeznek.

2014. jan. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom a csoda TDIk is EDCsek voltak (asszem már a 2,5sor5 is). A Fordnál a TDDI-k voltak ilyenek.


Lehet most mindenki a fejét csóválja, de alapjában véve mindegyik autó jó újkorában. Addigra lesz megbízhatatlan mire a 6. gazdihoz kerül. Új korában majdnem az összes adagolós gép megbízható volt.

2014. jan. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Hallottatok már a benzin motorokról? Tudjátok, azok amik nem úgy szolnak mint egy traktor, és nem kormólnak nagy gázfröccsnél mint egy rakás trágyadomb.


Sőt képzeljétek, nincsen bennük feleslegesen túlbonyolított fél millás alkatrészek.


Ja hát igen.... +1,5 liter fogyasztás... hát válassz: szopás az alkatrészekkel és azzal a tudattal, hogy egy traktorban ülsz (hiába négy karika van az autó elején), vagy +1.5 liter.

2014. jan. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3

Most ezek, hogy jönnek ide.

Nem is kérdésre válaszoltál.

Azért benzines autókon is vannak drágább alkatrészek.

7 évig volt benzines autóm és most dieselre váltottam, majdnem fél éve történt a váltás. Egyenlőre nem tudok sok tapasztalatot mondani, de egy biztos, hogy nincs traktor hangja és egyáltalán nem füstöl. :)

2014. jan. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jött trollkodni :D


"Sőt képzeljétek, nincsen bennük feleslegesen túlbonyolított fél millás alkatrészek. "

Most vagyok benne egy benzines motorfelújításban. 4db Bosch planárszonda 164 000, 6db Bosch gyújtótrafó 240 000. Soroljam még ? :D

Ha kicsit komolyabb motor van az autóban mint a 8v G13B, akkor a benzinesnél is vannak ám költségek. :)

2014. jan. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 16:44

Ezer százalékig igaza van. Dízel a csórók kocsija. Rég láttam a kútnál dízeles ürgét, aki 5 ropi felett tankolt. Arra nincs pénzük, hogy telinyomják a kocsit.

2014. jan. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Halottam már arról, hogy valakit minősítenek a ruhája miatt de, hogy amiatt, hogy mennyit tankol ez új nekem.

Bírom az ilyen felfogást, hogy nekem jól megy és lenézem a másikat. Tipikus magyar ember.

Csak annyit kívánok neked, hogy egyszer kerülj olyan helyzetbe amilyenben azok vannak akiket lenézel. Nem sokáig úgy körülbelül egy évig, aztán visszatérhetünk erre a témára ismét.

2014. jan. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!