Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet e hogy befagy a központi...

Lehet e hogy befagy a központi zár?

Figyelt kérdés
Amikor kizártam akkor csak a két hátsó ajtót birtam csak kinyitni. De viszont mind a négy ajtónál feldobta a gombokat. Nagynehezen ki birtam hosszas szenvedés után nyitni a vezető felöli ajtót. Beültem és magamra csuktam. Akkor meg belüröl nem birtam nyitni. Most az is jó viszont az anyós felöl hiába van fent a gomb nem nyilik ki se belöröl se kívülröl. Idáig jó volt.
2014. jan. 26. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a központizár fagyott be, csak simán az ajtó. A gumikédereket kellett volna lekezelni még a fagy előtt. El van öregedve, ezért tudott összefagyni az ajtón levő gumival. Ha nem muszáj ne feszegesd, várd meg amíg oldódik annyira, hogy kinyíljon. (Melegítsd az utasteret)
2014. jan. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt csináltam.Mostmár az el.ablakok is nyitódnak.És mivel kellene kezelni?Valami szilikonos spray jó lesz?Most lett 2 napja hazahozva a kocsi,ez az első komolyabb hideg rá.
2014. jan. 26. 13:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Szilikonos spray, gumiápoló, folyékony gumi, ezek közül kéne valamivel jó alaposan bedörzsölni
2014. jan. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!