Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha Aeroxom van, gyárilag...

Yamaha Aeroxom van, gyárilag van még rajta a variátor, nem lehet sehogyse leszedni. Tipp?

Figyelt kérdés
az a baj h már törtek is le a variátor cuccból ien füldarabok...ez baj?---fontos lenne mert igy az ékszijat nem tudom felrakni az uj kuplungra.
2009. dec. 4. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
ne tördösd le a füleket, mert kinyírod a hűtést, én az elején úgy csináltam hogy megfogtam egy nagy vízpumpafogóval a körmösalátétet, és egy krovával kitekertem a csavart, de egyedül nehéz inkább 2 emberes munka, a másik módszerem hogy ha van nagy flexed otthon, akkor amivel letekered a korong rászorítóját, azzal a szerszámmal szépen lehet blokkolni a körmösalátétet és ugyancsak krovával lejön, vagy van még egy harmadik hogy a külső tárcsa és a blokk közé beékelek egy vastag vésőt és úgy akasztom meg, egyik sem tesz kárt a fülekben, remélem segítettem nehéz így leírni
2009. dec. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én imbuszkulcsot szoktam beakasztani a varió hátuljába, kitámasztom a blokkal és kroával letekerem.
2009. dec. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, sikerült:)
2009. dec. 5. 08:46
 4/4 anonim ***** válasza:
vagy láncos olajszűrőleszedőhöz hasonló ksi cuccal
2009. dec. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!