Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift 1000-es autóba...

Suzuki swift 1000-es autóba 30mA-es az akku, szabad ezt 45mA-re cserélni?

Figyelt kérdés

Nem lesz gond belőle? nem lesz baj? Sürgős!

A válaszokat előre is köszi


2014. jan. 26. 17:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Gond nem lesz belőle semmmikép inkább csak előny,gyárilag a lehető legkisebb akksit teszik bele.Nekem is suzukim van eddig 45Ah volt benne az meghalt most kapott egy 40Ah BOSCH akksit.Főleg akkor nem árt nagyobb akksi ha sok az elektromos fogyasztó, meg amúgy is simán mehet a 40-45Ah.
2014. jan. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a gyors választ. :)

Az akkumulátor vacakol és most indulunk venni másikat. Köszönjük a segitséget!

2014. jan. 26. 17:13
 3/14 anonim ***** válasza:

A mA áramerősséget jelent, abból is kicsit. A kifejezés, amit Te keresel, az az Ah. Ez az akku töltéstároló képességére vonatkozó adat. (mondják kapacitásnak is, de az a kondenzátornak van...)


Nem lesz baj belőle, ha belefér, mindig lehet bele nagyobbat tenni. Kicsit kisebbet is, ha az indítóárama elég nagy.

2014. jan. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nyugodtan beleteheted ,több tartalék lesz ekkor az akkuban.

Csak figyelj a polaritásra,azaz a +" a pozitívra kerüljön.

2014. jan. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 dirtboy ***** válasza:

én neked is ezt ajánlom mint nemrég egy másik aksis kérdésnél is tettem.

lóf asz pénz és nagyon jó aku

[link]


érdemes ilyen nagy kapacitásút venni akkor is ha jóval gyengébb kell a kocsiba,mert ezek több évig lesznek jók mert kisebb az ingadozás bennük.

2014. jan. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Érdemes nagyobb akkut venni bele. Csak előnye van, semmilyen károd nem fog belőle származni.
2014. jan. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Zebra3328 ***** válasza:

No, azért nem ennyi az aksi csere!

Amikor kicseréltem az aksit a Swiftemben, kellett vennem hozzá akkusarukat is, mert az eredeti japán saruk kisebbek voltak mint ami az új aksira kellett. Ezenkívül még az aksi lefogatót is cserélnem kellett, szintén a méretbeli különbségek miatt.

2014. jan. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 dirtboy ***** válasza:

zebra

miért egy gyári aksi milyen méretű egy swiftben?

2014. jan. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekünk 2002 decemberi Swiftben a gyári akksi 11 évet bírt ki, tavaly decemberben keleltt kicserélni. Reggel még indult délután már nem, igaz akksi ott volt már egy éve a csomagtartóban a biztonság kedvért, most 45-ös van benn, semmi gond nincs, remélem ez is kibír ennyit.
2014. jan. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Zebra3328 ***** válasza:
Dirtboy, az én kocsimban még a gyári Japán szabványú aksi volt, ezeknek a szélessége 130 mm. Viszont amit vettem bele 44 Ah-ásat az már EU szabványú ezért a szélessége 175 mm. Na, ezért nem volt jó hozzá a régi lefogató lemez.
2014. jan. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!