Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire számíthatok ha vezetek...

Mire számíthatok ha vezetek azzal a papírral amit az okmányirodában kaptam?

Figyelt kérdés
Úgy tudom hogy ilyenkor már bent van a rendszerben hogy van jogosítványom, tehát ha a rendőr beszól a központba hogy van-e jogsim akkor elvileg a rendszerbe már bent van!?Tehát csak annyi bírságot kaphatnék amennyit a jogsi otthon hagyása miatt kaphat bárki?

2014. jan. 26. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Annyit mintha nem volna semmilyen papírod!

Azt hiszem 30000 Ft.a díja.

2014. jan. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Zole79 ***** válasza:
77%
Hali. Igan a dij kb 30 körül van, csak még hozzájön hogy min 6 hónapig meg sem kapod a jogsid. Szerintem várd ki azt a két hetet. Utána nyugodtan vezethetsz már
2014. jan. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Eltiltásra, de csináld csak, jó lesz az!
2014. jan. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. jan. 26. 19:18
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Bármire számíthatsz de a jogsidra nem! :D
2014. jan. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Én nem hiszem el ezt. Nekem az oktató hússzor elmondta, a suliban 3 ember 10x elmondta, az okmányirodában is elmondták 10x, hogy EZZEL NEM LEHET VEZETNI. Mégis naponta van hat ilyen kérdés. Nem hiszem el, hogy ezt csak nekem árulták el 3 éve és azóta mindenki elől titkolják.


Egyébként ha van jogsid, nincs nálad és úgy kap el a rendőr, akkor szabályzat szerint akkor is meg kéne büntetnie, ha le tudja kérdezni a rendszerből, hogy tényleg van-e jogsid.

2014. jan. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

mer ne lehetne vezetni?

haver meg en is ezzel jarkalt anno, egyutt csinaltuk jogsit...fura h nekunk akkor hazudtak?

2014. jan. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha lejárt a jogosítvány, akkor az okmányirodában kapott igazolással lehet vezetni, és fel is van rajta tüntetve, hogy meddig! Első jogosítványnál kapott igazolással nem lehet vezetni, meg kell várni, amíg kézhez kapod a kártyát! Az elképzelhető, hogy benne van a rendszerben (feltéve, hogy már legyártották), de a rendőr biztos, hogy nem fog utána járni.
2014. jan. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!