Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Mondeo 1.8 benzines...

Ford Mondeo 1.8 benzines zetec 16v 1996 os Főtengely köszörülés mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Esetleg aki tud segíthetne 1 megközelítő árral motor szétszedése,összerakása,tömítések ,köszörülés.
2014. jan. 27. 18:33
 1/4 Ro-Lee8 ***** válasza:

Jobban jársz, ha keresel egy bontott motort, vagy pedig veszel egy motorblokkot és abból pakolod át.

Van egy R19 1.9dt-m. Főtengelycsapágyas volt amikor megvettem. Megmondták, hogy 100.000 ft-ért meg köszörülik és rendbehozzák ha lehet. Ha nem akkor 200.000 ft-ért adnak egy újat. Neten keresgéltem és 20 perc után tőlem 20 km-re találtam egy bontott motorblokkot amit elhoztam 20.000ft-ért. :)

2014. jan. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Vegyél egy fapados jegyet 15-20 ezerért,kirepülsz érte és hazaviszed lábon. Ebay-en még olcsóbb,én itt élek ha kell segítség szólj.

Amúgy nekem vagy 10éve Kecskeméten 10 v 15ezerért köszörülték,mivel autószerelő vagyok magam szedtem szét,raktam össze.

2014. jan. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat a másodiknak írnék,köszönöm a felajánlott segítséget és szerintem élnék is vele,mert a szélvédőm is betört.Ezért célszerűbb lenne 1 kinti komplett autót vennem.Majd megírom az autó pontos adatait és megköszönöm,ha szétnéznél nekem 1 pontosan olyanért,ami a lábán haza jönne.Előre is köszönöm a segítséget.
2014. jan. 29. 08:11
 4/4 anonim válasza:
2015. febr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!