Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autófényezőkhöz egy kérdést?...

Autófényezőkhöz egy kérdést? Többi lent.

Figyelt kérdés

Adott egy 28 éves a mai világból kihalt Honda gyorsasági motor amit nagyon ramaty állapotban vettem és 100%-ig felújítom. A szerelési melót már megcsináltam. A fényezéshez a dolgok adottak, kompresszor, pisztoly stb. A kiképzést már megkaptam, már fényeztem is egyszer és jól ment, az előkészítés is. Csak fényező kamra nincs. Van egy 2szer 3 méteres kihasználatlan sufnim.

1. Ha ezt légmentesen bevonom új, tiszta takarófóliával,

2. Vágok a fóliára(és a falra) egy lyukat, amin át egy autó hűtőventillátorja fujná be a levegőt egy autó új légszűrőjén keresztül a helyiségbe, és vágnék még egy sokkal kisebb lukat is ahol távozhat a levegő.

3. A helyiség padlóját 1-2cm vastagan feltölteném vízzel. (gumicsizmában melóznék xD)


Két db kérdésem van:

- ez mennyire működne pormentesítés céljából?

- a vízpára tehet-e kárt a metalféstékben illetve a lakkban amíg meg nem szárad? És légyszíves ne azt írjátok hogy vidd el fényezőhöz meg stb.



2014. jan. 27. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne bonyolítsd így meg! Elég hogy körbe fóliázd! Meg inkább a fűtéssel törődj.
2014. jan. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a fűtés alap. De ha csak fóliázok félek hogy sok por fog menni bele. Vagy tévedek? Szépre, igényesre akarom megcsinálni, félmunka, látszatmegoldások és igénytelenség kizárva. Nem ...al gurítok.
2014. jan. 28. 17:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Hol építed, a sivatag közepén?
2014. jan. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy miután lefújtad az utolsó réteggel ne szálljon rá a por. A hőmérséklet pedig a legmegfelelőbb legyen a száradáshoz.
2014. jan. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát szerintem nem rossz az alap elgondolás de ez a ventilátoros dolog annyit ér mint lepra ellen a ragtapasz felejtsd el.Fóliázd le és locsold fel és ennyi nem lesz poros jól elő kell készíteni frankón fújd le levegőpisztollyal, töröld át szilikonlemosóval, és mézes kendővel de a bakokat is meg amin van amit fújni akarsz.A ruhádat is levegőztesd le és lehetőleg ne műszálasba legyél.sok sikert (egy fényező)
2014. febr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi.
2014. febr. 25. 11:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!