Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket választanátok használ...

Melyiket választanátok használtan?

Figyelt kérdés
125-ös ybr-t vagy cbf-et vagy cg-t. kb 6-8 év körüliekre gondolok

2014. jan. 28. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Egyiket sem. Ilyen kis űrtartalmú motorokat nem igazán szervizelnek a tulajok + nem is kímélik őket.

Vagy 1-2 évesben gondolkodnék vagy nagyobb motorokat nézegetnék a helyedben.

2014. jan. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1


ne írj ilyen hülyeséget, már bocs... miért ne szervizelnék? sok idősebb embernek is van 125ös 4 ütemű kis gépe munkába, ide-oda szaladgálni. ők meg nem azok a gyilkolászós típusok. nekem 21 (!) éves 125ösöm volt, és sosem volt vele baj

2014. jan. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bocs, kimaradt hogy cbf
2014. jan. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

CBF125, ilyesmit: [link]


Mondjuk én fehérben venném.

2014. jan. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#2 - akkor javaslom nézz szét a magyar használt motor piacon. Mert szerintem a helyzet katasztrofális. A szervizkönyv ismeretlen fogalom, rengeteg kókány munka van. Nem feltétlen ragaszkodom a szervizkönyvhöz de amikor a tulajok a szerviz-intervallummal sincsenek tisztában és még arra se tudnak semmit se hazudni, hogy milyen olaj van a gépükben akkor a fentebb leírt dolgokat tudom tanácsolni.


A közelmúltban volt szerencsém a fentiekhez.

Érdekes módon a régebbi ( 1990 -1995 ) nagyobb űrtartalmú túra és túrasport gépeknél láttam normális tulajokat.

A kérdező által írt kategórában én a leírtakat tapasztaltam. Elnézést ha ezzel a lelkedbe gázoltam, de nem írhatok mást mint amit láttam.

2014. jan. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát abba van valami hogy sokan az A1 jogsi miatt veszik ezeket a gépeket azok meg általában fiatalok. De lehet olyan is amit a másik válaszoló írt hogy idősebb emberek is vezethetnek ilyet akik valószínűleg jobban szervizelik mint a fiatalok. De akinek van esze (kortól függetlenül az szervizeli.) sőt ha belegondolunk nem is olyan költséges egy ilyen mocik

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2014. jan. 29. 11:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyilván van abban is igazság, hogy ki lehet fogni egy egy jó példányt - lelkiismeretes tulajtól. Sajnos az általános helyzet nem ez. Én sok sikert kívánok a vásárláshoz és sok sok balesetmentes kilómétert, de inkább még pénzt gzűjtenék és egy újabb példányt vásárolnék. Mindenképpen javalott minél több gépsárkány megtekintése vásárlás előtt.
2014. jan. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok


amit én megvettem azon is voltak hibák, de nem olyan mértékűek, hogy nagy szaktudás kelljen hozzá és sok pénz. csak apróságok mint lámpa, műanyag olajtartály kupak hegesztetése, szakadt ülés. legnagyobb baj a vízpumpa szimering


azért egy 20 éves géptől nem rossz, és így hála az alkatrész is filléres volt. kb 40et költöttem rá

2014. jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!