Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51, lehet hogy vizet/p...

Simson S51, lehet hogy vizet/párát kaphatott?

Figyelt kérdés

Üdv!


Ugye még pénteken mikor leesett a nagy hó errefelé/pestmegye, kerülgettem a simóval a nagy hóba, itt az udvarban :)


jól megnt,pörgött is indult is szépen...


A hó felért a karbiig,hengerig, nos és másnap már nemakart indulni, nehezen néha bepöffen de leáll... próbáltam másik gyertyát is, nemjó!


Lehetséges hogy víz/pára került a karbiba vagy a forgattyúsházba???



2014. jan. 28. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
a gyújtásod valahol enyhén zárlatos...hajszárítóval, vagy ventillátoros hősugárzóval egy öt-tíz percig fújatnám a kábelt, gyertyakupakot, trafót.
2014. jan. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nos ha bepárásodik a gyertya akkor a gyertyapipa is nedves.

Nos tanulópénzt megfizetted ,a mocit mindig gondosan tedd el vagy takard le stb stb....

Lehet hogy lepárásodott a karbid,,,a fene se tudja....

2014. jan. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én anno SR50-el jártam úgy télen,hogy nem indult be,szétszedtem mindent,lendkerék le,karbi,gyertya,megszakító,kondi,minden ok benzin,szikra van.

Aztén levettem a kipufogót,pöcc-röff.Szédszedtem,és egy kb. 20 centis jégdarab volt benne :) Megfagyott a kondenzvíz,és ettől teljesen eldugult..

2014. jan. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Alapos takarítás kezdődhet, lehetőleg valami száraz helyen nem kinn a hóban. Minél gyorsabban kiszárítod annál kevésbé kell amiatt aggódni, hogy valamiben kárt tenne a víz.
2014. jan. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Gyújtótrafó az már alapból az oldaldeknibe van szerelve, szal őt nem érte víz, szikra van stabilan! :)


Ma bepöffent, de megint csak durrog mint ha utógyújtás lenne.


Holnap megnézem a lednkerék éket hogy nem e elnyírta.

2014. jan. 29. 21:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Takaríts karbit, ha utána se indul, akkor nagy gubanc van, feltételezve, hogy stabilan jó szikra van.
2014. jan. 31. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jó szikra van, a gyújtás részét teljesen külön leteszteltem, tökéletes...


olyan mintha a hengerfejnél fújna egy kicsit... ez előidézhet ilyen problémát? :)

2014. jan. 31. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!