Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hegyekben, hóra milyen autót...

Hegyekben, hóra milyen autót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Úgy alakult hogy sokat fogok az ausztriai hegyekben járni télen, nyáron. Kérdésem az lenne milyen autó az ami ennek megfelel? 1.000.000 Mft ig.

Indokold is meg hogy miért pont az a típus.

SOS a kérdés mivel 1,5 hét múlva van az első utam.

Köszi a válaszokat.



2014. jan. 29. 14:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Talán egy Vitara megfelelhet. Kapcsolható 4x4 felezővel, viszonylag olcsó a fenntartása és ennyiért már egész jó állapotúakat lehet venni.
2014. jan. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Lada Niva! ..a jeg hatan is megel, es eljutsz vele barhova csak vigyel magaddal egy benzinkutat:D ..viccen kivul tenyleg nagyon jo auto csak kicsit sokat eszik, bar az ujabb tipusok elvileg nem annyira..
2014. jan. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Vitara egész jó ötlet.
2014. jan. 29. 15:20
 4/21 A kérdező kommentje:
Lada, 600-1000 km es utakra? bírná?
2014. jan. 29. 15:21
 5/21 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, ocsemnek az van es hat o nyirja rendesen terepen meg minden de meg mindig birja. Mar vagy 7-8 eve vette persze hasznaltan es nem egy zsir allapotba...
2014. jan. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

ezért az összegfért én ezek között variálnék.


SUZUKI GRAND VITARA

[link]

TOYOTA LAND CRUISER

[link]

MITSUBISHI PAJERO Wagon

[link]

[link]

[link]

Én ennyi pénzből Pajerót vennék.

2014. jan. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
2-3 magammal járnék, elfelejtettem oda írni.
2014. jan. 29. 15:53
 8/21 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél egy pajero Wagont dízel motorral tűrhető a fogyasztása és bőven van benne hely akár 7 személyest is vehetsz belőle.De 3-4 embernek még lako autónak is elmegy :D
2014. jan. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A Nivát felejtsd el. Kényelmetlen ócska orosz technika, ma már nem jó semmire. Nemrégiben eléggé körbejártuk a terepjárós témát (meg a fél országot), mert egy havernak szerettünk volna venni valamit és rá kellett jönnünk, hogy a nagyobb méretű gépekből (Pejero, Terrano, Patrol, LR), 1 gurigáért nem igazán lehet jó állapotút találni. Azért írtam a Vitarát, mert azokból már ennyiért láttunk elég jókat. A lényeg, hogy nagyon oda kell figyelni, mert hihetetlen szutykokat próbálnak rásózni az emberre és tök mindegy, hogy magánszemély, vagy kereskedő!
2014. jan. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szerintetek a szedánok 4X4 ben megérnék? vagy a Honda HRV

2014. jan. 29. 16:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!