Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány ló körül van egy 2004-200...

Hány ló körül van egy 2004-2005-6 os wr-wre125?

Figyelt kérdés
Hány ló körül van egy 2004-2005-6 os wr-wre125? mindkettő lámpás [link] ez van 41 ló? strapabíró gépek? jólvannak összerakva? üzemórás? egy 32lovas yz85 től jobban megy? mert az gyengébb de sokkal kisseb és könnyebb köszi előre! sürgős!

2014. jan. 29. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
WR -t és YZ-t nem lehet össze hasonlítani egymással mert a WR az Enduro a YZ pedig verseny krossz,így logikus hogy a YZ jobban megy,YZ az erőre van kihegyezve,rövidebb élettartam,WR pedig túrázni,tehát az hosszabb élettartamú.
2014. jan. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a wr az egy verseny enduró és szerintem összelehet hasonlitani mert a wr is üzemórás ugyan úgy egy crosstól csak a futómuve külömbözik meg h lámpás meg nem tudom h a lóerő hogy van meg a sully
2014. jan. 29. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!