Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A sikeres elméleti KRESZ...

A sikeres elméleti KRESZ vizsga és a gyakorlat kezdése között mennyi idő telik el?

Figyelt kérdés
Már 3 hete várok, hogy hívjanak. Azt mondták, hogy a sikeres elmélet után 2 hetet kell várni mindenképp. Szóval már 3 hete várok, és még mindig semmi. Azt mondták, hogy az oktató majd hív telefonon. Nektek az elmélet és a gyakorlat között mennyi idő telt el?
2014. jan. 31. 23:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez autósiskola függő, nem feltétlen kell hogy elteljen az az idő, a tanulók számától függ. Én rákérdeznék telefonon legalább ha beígérték és mégsem hívnak.
2014. jan. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én a KRESZ vizsga után 2 nappal hívtam őket. Akkor mondták, hogy majd hívni fognak. A 2 hetes várakozást meg még a tanfolyam legelején.
2014. febr. 1. 00:27
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is felhívnám már őket. Az én oktatómnak nem volt sok tanulója, ezért a sikeres kresz vizsga után másnap meg is beszéltük az első időpontot. Kb 3 nap telt el a kreszvizsga és az első vezetésem között.
2014. febr. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ahol én voltam ott úgy volt hogy leraktam a KRESZ-t és már kb 2 nap után már mentem is a rutinra.Szerintem hívd fel azért 3 hét az nagyon sok
2014. febr. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Neked kell hívni őket. Én leraktam a kreszt, hívtam az iskolát, megadták az oktató számát, hívtam őt, másnap már vezettem.
2014. febr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem. Nekem azt mondták, amikor felhívtam őket KRESZ vizsga után 2 nappal, hogy majd az oktató fog engem keresni. Viszont azt nem kérdezték, hogy melyik oktatót szeretném, vagy mi. Igaz, nekem ez teljesen mindegy, mert egyiket sem ismerem. jövő héten kedden lesz a 4. hete, hogy megvan a KRESZ vizsga, akkor felhívom őket.
2014. febr. 1. 11:28
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem kb 1 hónap. mert karácsony előtt pár nappal volt a vizsga, és jött a sok ünnep, meg mire sorra kerültem...
2014. febr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hétfőn délben vizsgáztam, de már előző pénteken reggel találkoztunk (elmagyarázott mindent), aztán miután a kresz meglett, este mentünk is a rutinpályára (a kocsi alap kezelését megtanulni)
2014. febr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor valószínű, felhívom őket, mert ez így nem állapot, hogy majd' egy hónapja várok.
2014. febr. 2. 17:40
 10/11 anonim válasza:
Szia! Mi lett a vége? mert én egy autósiskolánál a 3. hónapja várok...
2014. szept. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!