Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért indul nehezen a motorom...

Miért indul nehezen a motorom hidegen?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta kínlódok egy problémával:

Hidegen nagyon nehezen indul a motorom.Automata szivató meghibásodására gyanakszom.Kompresszió:mértek már 1.7 bart (ez sztem tuti nem jó) és 4.7 bart.Ha beindul megy, nem érződik rajta a motorgyengeség.Viszont:

Honnan tudom azt meg, hogy biztosan az automata szivató a hibás.Nem akarok újat venni addig, amíg nem tudom biztosan, hogy a jelenlegi szar.Annyit tudok mondani, hogy már állítottam rajta, hogy a tű része lejjebb menjen (nem tom szaknyelven ezt hogy mondják) és kézzel mozgatva nagyon könnyen mozog a tű rész a foglalatban.Nem tudom, hogy ennek így kellene e mozognia.Gyanakodtam arra, hogy nem kap áramot, de azt is kap, próbáltam átkötni a vezetéket, de így sem jó, gyújtásnál én nem veszem észre, hogy a tű megmozdulna.A patronnál van egy kis rugó, amit én kicseréltem, mert ami benne volt az eldeformálódott, golyóstollnak a rúgója jó bele, méretre vágtam, jelenleg az van benne, de nem tom annak mi lenne a szerepe, nem tudok rájönni.,,Hamarabb" beindul, ha a karburátort elforgatom, ezáltal átfolyik a benzin a szivatóhoz, de így is kell neki 2-3 perc rugdosás.A berugókarom is már elég szar, nagyon kotyog, lassan az is csere lesz mert szétrúgom.

Kérlek Titeket Segítsetek!!!!!!!!!!!!!


2014. febr. 1. 09:57
 1/1 A kérdező kommentje:
Esetleg állítani kellene a karbin, pl. úszó?Csak ahhoz meg nem értek...
2014. febr. 1. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!