Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen robogót vegyek?

Milyen robogót vegyek?

Figyelt kérdés

Vettem egy 70 cm3-is robogót, nem vált be. Eladnám, vagy cserélném. Milyen robogó vegyek / milyenre cseréljem? Annyi feltétele van, hogy:

-~ (kb) 100 000 Ft ( +/- 20 000 Ft )

-index ( nem mindegyiken van )

-50 cm3

-viszonylag kis fogyasztás

-használt is jó ( természetesen nem agyonhasznált )

Ha nem megy 100-al nem baj, városi használatra kéne.

Tudtok segíteni, ajánlani?



2014. febr. 1. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
yamaha jog, honda dio, kis motor, kis fogyasztással
2014. febr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Tuning mentes léghűtéses japánt, esetleg nem barmolt olaszt.
2014. febr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kymco 4T fogyasztása ~2,5l/100km. Megbízhatóak (már ha nincs leharcolva). Városban elég, max. 60km/h végsebesség. Én is 4T 50-essel mozgok BP-en, vállalható.


Mi a problémád az előző robesszel?

2014. febr. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Huh 3#. Elég hosszú. Megvettem 100 000 Ft-ért. Mentem vele próbakört, megnéztem, jónak tűnt. Addig. Mikor elindultam vele haza már fulladozott. Persze, gondoltam hogy a benzin. Tankolok ( 2 ütemű, 1:40 arányban ) megyék tovább. Megint kezdte. Akkorra már a város szélén jártam, mondtam magamban, hogy jó, mindjárt haza érünk, majd átnézem kaja után. Fél km-re a házamtól kigyulladt. Egy autós állt meg ( lakóautóval volt ) és ő oltotta el a motort kézi poroltóval. Akkor azt mondtam, hogy ott rohadjon meg az a sz*r, én annak közelébe nem megyek többet. Hát nem, mégis hazavittem, miután meggyógyultam neki álltam szerelni. Kiderült, hogy a vázát leszámítva minden sz*r benne. Elkezdtem szerelni, most már működik, csak esztétikai hibák vannak ( ahogy kigyulladt anno ), de hogy én rá nem ülök többet az fix. Lehet, hogy jó motor lenne, de aki motorozik az tudja, hogy min megyek keresztül. Szóval lecserélem egy kisebbre, ezen már csak veszteni fogok ( kb. 170 000 Ft-ba van eddig benne, annyiért kizárt, hogy ilyen kinézettel eladom, de az még ~30-40 000 Ft lenne ), de ha egy olyanra sikerül lecserélni, ami működik, akkor nem érdekel.

Egyébként mindegy, hogy 2 vagy 4 ütemű. És köszi az eddigi válaszokat.

2014. febr. 2. 11:00
 5/7 anonim ***** válasza:
ha kigyulladt miért nem vitted vissza? életveszélyes motort adtak el neked, köteles lett volna vissza adni a pénzt, amellett, hogy ha nem jelented fel még örülhetett is volna.
2014. febr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Nem az volt az első gondolatom, hogy hmm. ez kigyulladt, vigyük vissza. Inkább az, hogy: b*zdmeg égek! Kigyulladt a motor! És leugrottam róla. ( Mert menet közben történt, ha ez nem volt kivehető )

Szóval nem tudom. Most már közel 1 évvel később mindegy. Másikat veszek és kész.

2014. febr. 2. 11:22
 7/7 anonim válasza:
Esetleg a használható alkatrészeket add el, hirdesd meg a neten, abból valami csak visszajön.Bár még így is nagy lesz a veszteség.
2014. febr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!