Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forditva kötöttem be az aksit...

Biohazardxxx kérdése:

Forditva kötöttem be az aksit és nem indul a motorom mi halt meg benne?

Figyelt kérdés
Véletlen forditva kötöttem be az aksit és nem indul nem ad életjelet semmit... mi döglik meg ilyenkor benne? van benne egy nagy átlátszó biztosíték és ennyi... de az egybe van nem sérűlt. cdi gyujtás fesszabályzó halt volna meg?

2014. febr. 2. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Már megfordítottad helyes bekötésre?
2014. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

pffff.ilyet nem szabad...

Elsőre a biztosítékot nézd meg,másodjára meg kövesd vissza a testet hogy hova vezet és azt nézd meg...

2014. febr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
E
2014. febr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az aksit lehuztam azonnal utány helyesen bekötöttem de semmire nem reagál azót majd az aksit levettem. a testkábel azaz a fekete a blokkra csatlakozik rá a piros meg az öninditórelére. de megvana ludas a biztositékba elszakadt aza szál ami jó mert igy megusztam elviakben de a biztositékról nem lehet leolvasni hány amperos...
2014. febr. 2. 19:05
 5/10 Imreko ***** válasza:

Elég nehéz fordítva betenni az aksit, mivel a pozitív és negatív vég szándékosan nem ugyanolyan átmérőjű, éppen az általad írt baleset kivédésére.


Először is: Gratulálok, hogy még is sikerült! :)


Szerintem, kiütötted a generátorod potiját 10-15 ezerer. Hifi is kapott a jóból szerintem, de csak a biztoisítékot kell cserélni. Illetve maga az aki sem szokta nagyon szeretni az efféle mutatványt, szerintem új akkura is szükséged lehet.

2014. febr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem csinált semmi kárt,csak biztit kell cserélni!

Legközelebb figyelj jobban oda!

bakki,most van hideg meg jég Te meg ilyenkor rakod össze a mocit?Tán nem szögesgumi van rajta? :)

2014. febr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves Imreko nevű felhasználó.


Motorrol van szó és annak ugyan olyan a csatlakozója szal este benéztam és azért cseréltem fel a mert a világítást baszogtattam de mindegy amugy csak a biztositék szált most néztem...

2014. febr. 3. 11:17
 8/10 A kérdező kommentje:
én nekem mindegy hogy tél van vagy nem, sokan ilyenkor elrakják a motort télen de mi a francnak ilyenkor is megy az sőt még jobban nem kell fosni egy kis jégtől meg hótól :D
2014. febr. 3. 11:20
 9/10 anonim ***** válasza:

Én a hótól és a jégtől félek,mert nem olyan a gumáim hogy azon megtapadjanak :)

De a mínuszoktól Én sem félek,betudok nagyon frankón öltözni :)

2014. febr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Imreko ***** válasza:
Télen én sem gondoltam a kétkerekűekre. :)
2014. febr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!