Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hyundai Atos Prime vagy...

Hyundai Atos Prime vagy Suzuki Wagon R+?

Figyelt kérdés
Melyiket érdemesebb megvenni, Hyundai Atos Prime 1.1 vagy Suzuki Wagon R+?
2014. febr. 3. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Városi használatra kell? Én inkább Mazda2-est vennék, de ha ezekből kell választani... Ha nagyvárosban élsz akkor Hyundai, vidékre Suzuki... Ezt azért írom, mert a Suzukit nagyon lopják... De nagy különbség nincs a 2 kocsi között szerintem.
2014. febr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Főleg városi közlekedés, de azért időnkét egy-egy autópálya is.

Na igen, Mazda 2 jó lenne, de 800e huf a max..

2014. febr. 3. 11:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Wagon R. Több van a piacon, nagyobb eséllyel találsz jó példányt a pénzedért, több szerviz, könnyen beszerezhető és olcsóbb alkatrészek, picit nagyobb csomagtartó és - bár tudom, hogy ez egyéni ízlés kérdése, de sokkal kevésbé fáj ránézni, mint az Atos-ra.
2014. febr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Autópályára egyik sem a legjobb, nagy sebességnél bizonytalanok. Corsa jobb választás lenne.

De kettő közül Suzuki.

2014. febr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Opel Corsa C 1.2-es megfontolandó.. csak azt a 8..9 literes fogyasztást a 980 kilós tömeghez viszonyítva picit soknak találom..
2014. febr. 3. 12:16
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A kettő közül egyértelműen a WagonR+. Meglepően kényelmes kocsi, a magas építésnek köszönhetően. Városban pedig könnyű vele manőverezni.
2014. febr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!