Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Etz 150 blokk középbe gyárilag...

Etz 150 blokk középbe gyárilag nincs papír/klingerit tömítés?

Figyelt kérdés

2014. febr. 3. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:

gyárilag ragasztják,tömítést akkor rakhatsz bele ha elviszed síkoltatni a blokkfeleket,hogy ne kelljen szórakozni a hézagolással,mert ilyenkor az anyagból lecsiszolnak és valamivel pótolni kell szerintem.

Ha jó állapotban van akkor csak ragasztópaszta(mofakerben van olcsón piros ami jó magas hőmérsékletig és benzin és olajálló is egyben)Fontos hogy benzin és olajálló legyen!Nekem kenték ki olajállóval,na az kimarta a benya...

Figyelj oda nagyon hogy mindent a helyére tegyél vissza,nekem a váltómból csak egy alátétet hagytak ki és emiatt kitolta a váltótengelyt a lánckerék felé és emiatt kellett széthúzni a blokkom.

2014. febr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ. figyelek majd mint hal a szatyorba.
2014. febr. 3. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!