Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót válasszam a 2 közül?

Melyik autót válasszam a 2 közül?

Figyelt kérdés
Mind műszakilag, mind esztétikailag ez a 2 autó fogott meg a legjobban, szeretném kikérni a véleményeteket, hogy melyik autót vennétek ti! Amúgy 20/F, első autó
2014. febr. 4. 19:28
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2014. febr. 4. 19:29
 2/14 A kérdező kommentje:
2014. febr. 4. 19:29
 3/14 egySanyi ***** válasza:
65%
Az is szinte biztos, hogy a 13 éves Vectrában nem csak 85000km van, de amúgy egész szép.
2014. febr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
egyből a negativitás.. nem a tévhitekre vagyok kíváncsi, amúgy is, miért ne lehetne benne annyi..
2014. febr. 4. 19:52
 5/14 egySanyi ***** válasza:
100%
Véleményt kértél, megkaptad. Most én tehetek arról, hogy nem ilyen véleményre számítottál. Tudod én már nem 20 éves első autós vagyok és már a mesékbe se hiszek.
2014. febr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Dörmögő ***** válasza:
100%

Közel 1 misiért annak a vectrának nagyon kiváló állapotban kell lennie. Bár ha így is van én akkor is sokallom az árát. Mondjuk úgy hogy jóval az átlag fölött van az elkért összeg. Az ecotec benzinmotoroknak a túlzott olajfogyasztáson kívül nincs különösebb típushibája. A kasznin a hátsó sárvédőíveket, az ajtók aljait, tanknyílás környékét kell legelőször megnézni.

A benzines almerákat is dicsérni szokták.

2014. febr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
attól, hogy te így gondolod, nem feltétlen mese a km állás :)
2014. febr. 4. 20:06
 8/14 anonim ***** válasza:
Inkább Nissan, nekünk Vectránk van, de lassan megválunk tőle mert annyira rohad hogy ha nem hegesztjük össze a festék tartja egyben.
2014. febr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátomnak van egy 11 éves autója és 35 ezer km van benne.Újonnan vette ugyhogy tuti.Másik haveromnak 3 éves kocsija van és neki 30 ezer van rajta.10 évesen lessz rajta kb 100 ezer.Úgyhogy vannak ilyenek is.De ha egy kereskedő behoz egy jó állapotú kocsit 250-300 ezer km-rel tuti hogy visszatekeri 80 ezerre mert ő ebből él!!Ha nem tekerné bukhatna rajta 3-4-5 ezer eurót is.

Ilyen a világ sajnos.

Visszatérve a kérdésre.Tegyük fel hogy mind a két autó jó állapotba van.Akkor csakis az Almerát választanám.Újabb konstrukció,modernebb és elég megbizható kocsi.De mindenképpen nézd meg mind a kettőt,ha lehet vigyél magaddal hozzáértő személyt is és azután dönts!

2014. febr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

imadom az ilyen pochendi, okostonikat.

komolyan minek kerdezel? ha te mar tudsz mindent?

2014. febr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!