Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi 80-as 85-ös évjáratúnál,...

Audi 80-as 85-ös évjáratúnál, mire figyeljek, ha a fűtőradiátort ki szeretném cserélni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Két bejegyzész találtam az oldalon,de ott nem részletezik,csak azt írják,hogy nehéz kicserélni.

De,lehet,hogy csak a gumicső van kilyukadva,ami a hűtésrendszerbe csatlakozi,még nem tudom.

Mindegy,az biztos,hogy a műszerfalat le kell bontani,(vagyis a többiek ezt írják,és én is így

gondolom,mivel valahol mögötte van)de az is lehet,hogy van valamiféle trükkje az egésznek.

Na erre lennék én kíváncsi.Sajnos szerelőhöz nemtudom vinni,mert ahogy felöntöm hűtőfolyadékkal,

úgy folyik befelé az anyósülésnél a padlóra,na meg nincs rajta műszaki,és a szerelő a következő faluban van.Maga a radiátor kicserélése nem egy nagy munka,csak ugye a hozzáférés na az a komoly.

Ezért várom a tapasztalatokat,praktikákat,trükköket.



2014. febr. 4. 20:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!