Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2001-es Nissan Almerához...

2001-es Nissan Almerához szeretnék előre elektromos ablakemelő szettet hozzáértők ki mit ajánlana? (lent)

Figyelt kérdés

El. ablakok külön kocsitípusokhoz vannak vagy úgymond univerzálisak?

Illetőleg központi zárból mit tudtok ajánlani?


2014. febr. 6. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:

2001-es japó autóban nem volt alap felszereltség az el. ablak és a központi zár? Ne má' a '86-os Hondámban is minden benne volt már!


Két eset lehetséges: vagy bontóban megveszel mindent, vagy veszel univerzális cuccokat. A bontott tuti, hogy passzol de esetleg több vele a meló és az utánajárás.

Az univerzális cuccok olcsóak, mindenbe beépíthetőek, de lehet velük szívni!

Univerzális központi zár vezérlővel kb. 10-12 ezernél, univerzális ablakemelő a két első ajtóhoz kb. 20000-nél kezdődik, határ a csillagos ég.

2014. febr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem sajnos nincs benne gyárilag egyik se, de erősen gondolkodok hogy pakolok bele. Nemrég vettem a verdát szervón kívül semmi "extra" kicsit lomha de szeretem, csak az első kocsim.. :)

Sajnos nem olcsó művelet, nem is tudom hogy megérné-e igazából viszont kényelem és biztonság szempontjából jó lenne. Ha bontóban akarom beszerezni akkor gondolom minden egyes alkatrészt külön-külön kell keresni hozzá. (A bontós történet amugy olcsóbban jönne ki?)

Illetve nem tudom hova valósi vagy, de Budapesten nem tudsz ajánlani egy fasza bontót ahol sok cumó van és megérné ott szét nézni? köszi

2014. febr. 6. 19:41
 3/3 anonim ***** válasza:

A bontós cuccok a drágábbak, és ha szerencséd van, akkor pont van minden egy autóból...

(Ajtó borítás, vezetékköteg, zárak, ablakemelők, vezérlők, távirányító...)


Az univerzális meg van 30-35 ezerből, és egy hétvégén beszereled, ha van egy kis kézügyességed meg némi szerszámod!


Bontót nem tudok így kapásból, mert nekem francia szarom van...

2014. febr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!