Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat Cordoba 6L (2003) jobb...

Seat Cordoba 6L (2003) jobb oldali helyzetjelző miért nem világít?

Figyelt kérdés

...történt ugyanis, hogy a fent említett autóban kicseréltem a meglévő ledes helyzetjelzőt egy jobb minőségűre, és nem világít. Visszatettem a régit és már az sem világít. Mindkét led világít a másik oldalon. Műszerrel kimértem nincs ott a 12 Volt. A csatlakozót ellenőriztenm, nincs belőle kicsúszva a vezeték. Elképzelhető, hogy valamit összeérinthettem és elszállt egy biztosíték? (A csere alatt nem volt sem gyújtás, sem a helyzetjelző kapcsolója elfordítva)


Ha valakinek van valami ötlete, azt szívesen várom, előre is köszi!



2014. febr. 6. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Megvizsgáltad a biztosítékot?
2014. febr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megvizsgáltad a biztosítékot? Csakis valamilyen mérőműszerrel lehet a legegyszerűbben megállapítani.
2014. febr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt még nem ellenőriztem, igazából azt sem tudom melyik felelős a helyzetjelzőkért, illetve van-e külön bal-jobboldal, mert ha nincs akkor jónak kell lennie a biztosítéknak. (a bal oldal tökéletesen üzemel)
2014. febr. 6. 18:32
 4/5 A kérdező kommentje:

Közben megoldódott a hiba, a hátsó helyzetjelzők sem világítottak, úgyhogy egyértelműen a bizti volt! Nem a elsők vannak külön biztosítva, hanem bal-jobb oldal (első és hátsó) (hátha valakinek ez még hasznos infó lesz)


A válaszadóknak köszönöm a tippet!

2014. febr. 8. 11:22
 5/5 anonim válasza:

Nekem ugyanez történt egy Opel Astra F-en, ki akartam cserélni a lámpa búrát és mikor vissza raktam ugyanazt az izzót már nem világított, de csak a baloldali, a jobboldali tökéletesen üzemel.

Akkor nálam is össze ért valami és biztosítékot kell cserélni?

Egy izzóval sem világít, de az össze többi lámpa működik csak a bal helyzetjelző nem.

Ha valaki tudja segítsen!

Köszönöm!

2017. jan. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!