Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51-B electronic...

Simson S51-B electronic 6000-es fordulat fölé nem megy, miért? Használtan vettem, kipucoltam a karburátort, kipufogót is.

Figyelt kérdés
Használtan vettem, kipucoltam a karburátort, kipufogót is. Egyesben nem tudom kellően kipergetni ahhoz hogy megugrás nélkül ugorjon kettesbe, nincs elég fordulat, laposon persze jó, de egy gyenge dombnak már nem igazán megy kettesbe, pedig kompresszió is jó. Teljesítményt leadja, csak nincs elég fordulat. tanácstalan vagyok, aki volt hasonló helyzetben kérem segítsen.

#Simson #fordulat #6000 fölé #tiszta karburátor #használtan vettem
2014. febr. 6. 23:37
 1/9 anonim ***** válasza:
a gyertyaképet(színét) és az előgyújtást ellenőrizd
2014. febr. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány ccm-es a motor? Ha 50 es 1,8 mm ha 60 as 1,6 mm ésha 70-es 1,4 mm az előgyujtás. Azt nézd meg ahogy az előző szólt hozzá :) Kb 9000 et kéne forognia. Enyém annyit forog.
2014. febr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
50 köbcentis motor, írjátok le légyszi hogy hogyan kell megnézni, s minek a segítségével, mert a elektronikához nem igazán értek, máma is voltam vele hosszabb úton s max 6500, 5000 között ingadozott.
2014. febr. 9. 21:26
 4/9 S70E ***** válasza:
Hali!"Ledadog"a mocid magas fordulaton,vagy egyszerűen"megáll"a felpörgése?Ha dadogós a gép akkor van ötletem,mi lehet a gond.Már volt hasonló tünettel nálam Simó.
2014. febr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megáll a felpörgés, felmegy olyan 6000-es fordulatig s feljebb nem pörög, rengetegszer már kipucoltam a karburátort, tankot, benzincsapon a filtert, de sehogy sem akar feljebb menni :/ Mi lehet a baj??
2014. febr. 15. 22:57
 6/9 S70E ***** válasza:
Hali!Ha tudod,légyszi írd meg a mocid pontos típusát és évjáratát!Hátha az a gond, amire gondolok...
2014. febr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Simson S51-B Elektronik, 1988 12 634 km van rajta.
2014. febr. 17. 19:27
 8/9 S70E ***** válasza:
Hali!Azért kérdeztem a mocid típusát(azt,ami az adattábláján szerepel),mert létezett "fojtott" verzió,ami nem nagyon szereti a nagy fordulatszámokat.Persze lehet,hogy tévedek,de nem tudhatjuk biztosan,hogy milyen henger van a mocin.Ha a fojtott verzió, akkor ez okozhatja a tüneteket.
2014. febr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nos a táblán van a Ifa cég megnevezése, ez alat van alvázszám, vagy valami hasonló számok sokasága, továbbá Typ: S51B-CS és a gyártási év, ez minden ami a táblán van a első villánál.
2014. febr. 21. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!