Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Mercedes-B...

Mi a véleményetek a Mercedes-Benz w124 dízeleiről?

Figyelt kérdés
Menyire tartósak? Menyire drága őket üzembe tartani? Szívó vagy Turbo motorral érdemesebb-e venni?
2014. febr. 7. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
4%
Az, hogy dízelek. Ebben az egy szóban benne van minden.
2014. febr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Azok ég strapabírók. A turbós erősebb. Több a meghibásodási lehetőség, jobban oda kell figyelni rá. Télen hosszabb a bemelegítési idő.A beszólásra meg ne is reagálj. Valami dízel gyűlölő. Nekem is írt egy kérdésre valaki. Az írta, hogy szardizelre minek....?.Én is nézegettem.
2014. febr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretem a mercedeseket, újra nincs pénzem és az ennél fiatalabb használt mercik meg már nem annyira strapabírók (legalábbis ezt olvastam róluk) :/

Nem szeretnék úgy járni mint a legtöbb ismerősöm aki vet egy újabb használt nagy dög német autót csak nem bírták anyagilag az étvágyát és alkatrész árait. erre lennék főleg kíváncsi.

2014. febr. 7. 15:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Strapabíró, elpusztíthatatlan autók...voltak. Ma már a túlnyomó többsége több százezer (min. 400-500 ezer) kilométert futottak, így nagyon meg kell nézni, hogy mit vesz az ember. Amúgy ez tipikusan az a típus már, ahol a Mercedes tartósság még megvan, tehát egyszer beindítod, és a világ végéig elketyeg, de rengeteg apró dolog előjön, ami nem feltétlen vészes, csak azért nagyon zavaró tud lenni, annak meg mi értelme, hogy Mercedes-Benz, de közben rohad/ül a hátulja, okádja a füstöt/csörög-zörög/csöpög ez-az itt-ott. Én 1 millió alatt biztosan nem vennék. Ha rááldozol a vételárnál egy kis pénzt, akkor utána nem vészes a fenntartás (drágábbak az alkatrészárak, de nem kell belőlük), ha nem, akkor folyamatosan javítgatni kell, vagy hagyod, hogy lelakott budi legyen. Egy a lényeg: a csillagot most is meg kell fizetni, bárki bármit mond. Szóval óvatosan, ha lehet, akkor "szakértővel" karöltve vegyél 124-est!
2014. febr. 9. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én úgy félmillát +200-300eft/felújítás/ szántam rá. Ezek szerinted ez még gázos kategória? mert ugye vannak a jól lelakott 124esek 200-350eFtért azokkal nem érdemes foglalkozni de gondolom én hogy azért félmilláért már lehet kapni rendeset nem?
2014. febr. 9. 15:56
 6/8 anonim ***** válasza:
500000,-Ft-ért csak akkor vegyél, ha valami ismeretség alapján szerelőtől jutsz hozzá.
2014. febr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A térképről lemennek, igaz, a gondoskodást meghálálják.


Fél misiből jó 200D-t lehet kapni most, 87-es(asszem), 227 ezer km, datolya belső, most asszem 450ért van fent(hahu). Ismerem az autót, nem zsákbamacska, ha vigyázol rá, még 20 évig garantáltan autó lesz.

2014. febr. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Én 500 ezerért vettem pont a 124-esemet, ráköltöttem 200at, és utána is nagyon messze volt a makulátlantól (konkrétan porrá akart rohadni). Sokat megnéztem, és ez volt a legjobb vétel...Itt ajánlgatnak egy 200D-t, gondolom fapad, de annyi pénzből, amennyiért venni szeretnél, annyiból esetleg belevágnék, de azon is lesz hiba nem kevés, csak nem látod/később fog előjönni.
2014. febr. 10. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!