Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért bugyborékol a szervó...

Szikszai Roland kérdése:

Miért bugyborékol a szervó kiegyenlítő tartályban az olaj? Meg hangja miért van a sejtésem szerint a szervó szivattyúnak?

Figyelt kérdés
Előzménye a haverom egy padkával meg ütötte a szervó szivattyún lévő csavart 30 kilómétert muszály voltam haza jönni vele.

#szervo #baja!
2014. febr. 10. 17:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja hozzáteszem azóta tettem bele olajat és szerintem nem ropog de darabos egyszer egy kicsit könnyű aztán benehezedik de ezt pár fokonként csinálja de a szivattyúnak is hangja van mikor tekerem a kormányt
2014. febr. 10. 17:29
 2/3 VarMa ***** válasza:

Nem akarlak elkeseriteni, de kezdjel el keresni hozza ujat vagy bontottat mert cserelni kell...

Amennyiben folyamatosan utana kell tolteni es darabos a rasegites, akkor csere...

Valoszinuleg, sot biztos az a 30 km olaj nelkul kinyirta a szivattyut.

Meg mukodik de elobb utobb meg fog allni csak az nem mindegy hogy hogyan. Eppen kanyarodaskor megy el a szervo az nagyon kellemetlen tud lenni es baleset veszelyes is.

2014. febr. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen! :) Nem keserítettél el sejtettem hogy az csak meg akartam róla bizonyosodni!
2014. febr. 11. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!