Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Minden esetbe a tanuló válassz...

Minden esetbe a tanuló válassza ki a gyakorlati oktatót?

Figyelt kérdés
Van egy oktató aki nagyon szimpatikus ráadásul a kedvenc autómon vezetnék.Ha megkérem,hogy ő legyen akkor lehetek nála?Tehát nem mondja azt,hogy mondjuk sok a nála a tanuló és nem?Inkább vezetek 1 hónappal többet csak nála legyek.Vagy ezt az iskola dönti el,hogy ki-kinél lesz?
2014. febr. 13. 18:33
 1/4 anonim válasza:
Amikor én csináltam az autó jogosítványt nyáron, nálunk úgy volt, hogy a tanuló választotta ki az oktatót. De szerintem ez így is fer. Jobb vezetni egy szimpatikusab oktatónál.
2014. febr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet választani persze.

Amikor én tanultam nem választhattam, mert a legjobbat kaptam, igaz a kocsi régi és ócska volt de nagyon jó volt az oktató.

Protekcióm volt rendesen.

2014. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sinead ***** válasza:
A tanuló választhat. Amikor én jártam, a helyen egyetlen oktató volt, egy kocsival. Finoman szólva utáltam az egészet.
2014. febr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Választhatsz, de ez nem jelent semmit. Ha már be van táblázva az oktató, úgysem fog elvállalni. Várni meg nem érdemes rá, amíg felszabadul.

Általában az iskola mondja meg ki lesz az oktatód.

2014. febr. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!