Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményed? Keeway X-ray

Mi a véleményed? Keeway X-ray

Figyelt kérdés
Tervezem egy ilyen motor 50 ccm-es változatának beújítását? Szted jó? Mi a véleményed?
2009. dec. 9. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hát ha nagyon kezdő vagy/nem vágysz nagy teljesítményre akkor jó. kinézetre elmegy, hangja borzalmas (egyszer mentem 1 mögött és azthittem h az én motoromnak van vlmi baja) szerintem nem egy feltörekvő motoros álma ez a gép, ugyanis elég gyenge.. az RMX-em megeszi :)
2009. dec. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
kezdésnek lenne, 14/l vok, és mínél hamarabb akarok majd, mínél nagyobb, erősebb gépet késöbb, és pályázni is akarok (kb két bucka és egy kis föld jelenti a pályát)
2009. dec. 9. 20:32
 3/14 anonim ***** válasza:

jó az ha 16 évesen meg akarod szerezni az a1 jogsit is.

terepre én honda pal-t használok mert ebben nagyon jó a hátsó teleszkóp az x-ray nos... soha többet

2009. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
(Dio AF 18)
2009. dec. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább egy pár éves Senda,DT,MX,SX... Keewy az Keeway marad.
2009. dec. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

első vagyok. énis 14 évesen vettem a Suzuki RMXem (és énis lány vagyok :D) meg kell jegyezzem marha kényelmesen lehet vele röpködni a buckás úton, jó kis 50es ;) 2 éve van meg és bár kicsit unom mert már kéne egy erősebb utcára, de ezt tuti meg fogom tartani földútra bohóckodni mert strapabíró. (DT-t próbáltam, de gyengébbnek éreztem, bár max sebessége kicsit nagyobb, de terepen szerintem a nyomaték fontosabb -mind2 gyári és 2000es évjáratú)

mennyi pénzed lenne a motorra?

2009. dec. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha újat akarsz venni belőle akkor szerintem keress egy nevesebb márkából egy jó állapotú használtat. Nekem van volt lesz rengeteg motorom de a bevált márkákat kell venni(tapasztalat). Ha jót akarsz és olcsót, Kymco jó választás olcsóbb mint egy japán vagy olasz de nem rosszabb!
2009. dec. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
én egy jó kis DT-t ajánlanék, ilyenkor úgyis olcsóbbak, nekem is DT-m volt és nagyon megbízható kis gép volt
2009. dec. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Keeway-t ne vegyél, lehet hogy a motorja jó de később előjöhetnek hibák, pl: teleszkóp megadja magát.

Egy ilyen bóvli motornál sose lehet tudni.


Inkább nézz ki magadnak valami jobb márkát.

2009. dec. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Keewayt soha!

Helyette Yamaha DT / Suzuki TS / esetleg Derbi Senda ..

2009. dec. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!