Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motor áttelepítés más autóba?...

Motor áttelepítés más autóba? Hogyan? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Adott egy 120as Skoda és egy 1.8T octavia motor. Ha be szeretném rakni mi féle módosításokat kell végrehajtanom? gyári 5sebességes 120as váltót cseréljem ? Ehhez kellenek papírok, ha más fajta motor van a kocsiban ?

Láttam már hogy egy cseh csávó egy 120asba 1.9TDi motrot rakott, akkor biztos lehetséges 1.8assal is nem ? Előre is köszönöm a válaszokat .



2014. febr. 21. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:

a technikai rész se 1x-rű sőt

de lepapírozni :na azt nem lehet az biztos!!

2014. febr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát gondolom ...

Hogy érted ? Sehogy se ? Szlovákiában sem ? (mert onnan vagyok)

2014. febr. 21. 23:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Technikailag megoldható a dolog, a legkevesebb gond ezzel szokott lenni, ott kezdődik a pepecselős része, hogy a papírokat át kell iratni, mivel megváltozott benn a motor, így adó, biztosítás és minden más is, arról nem beszélve, hogy műszaki és zöldkártya.
2014. febr. 22. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szlov.-ot nem tudom,de magy.-on biztos nem ,mert csak a belevaló motort rakhatsz egy kocsiba

amúgy nem engedik

2014. febr. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Aha,értem. Hát még kérdezősködök itt ott hátha valaki tud pontosat mondani... Aztán lehet hogy ez is csak egy álom marad :)
2014. márc. 5. 00:37
 6/6 A kérdező kommentje:
A zöldkártyát és műszakit meg tudom oldani,vannak ismerősök akik elintézik rá :) Szóval az nem akadály :)
2014. márc. 5. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!