Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mz TS250/1,14évesen feltudnám...

Mz TS250/1,14évesen feltudnám újítani?

Figyelt kérdés

A kérdés adott. A blokknak nincsenek problémái, csupán külsőleg vannak bajok pl.krómok, kipufogó, matt fényezés, lyukas első gumi, nincs lábtartógumi...ilyenek. Szerintetek menne? Autószerelőnek készülök.

14/F, Budapest.



2014. febr. 22. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is így kezdtem, kb ennyi idősen, csak az TS-125 volt, és 26 éve. :-)

Budapesten egy rakat bolt volt egy helyen a Nagymező utcában, onnan szereztem be mindent. Nem tudom, ma még megvan-e.

2014. febr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hy!

Ha odafigyelsz és utánanézel hogy hogy kell,esetleg van egy idősebb szaki akiktől tanácsot kérhetsz,akkor menni fog.

Ha a blokk nem csörög nem zörög akkor ne nyúlj hozzá,felújítás céljából ilyenkor felesleges széthúzni.

Amiket érdemes átnézned és megcsinálni:Biztosítéktábla,csatlakozások átkefélése megtisztítása ha laza akkor fogóval rányomsz,sajna az elektronika a gyengéje érdemes rámérni a feszzabályzóra.Amo a gumit illeti,ezt akár gumishoz is elviheted,a lábtartó gumi meg párszázforintos tétel.

Alkatrészekhez beszerzőhelyek neked: [link]

a futarmotorosbolt.hu-nekik a zichy jenő utcában van boltjuk,de a legolcsóbb nagyker az a mofaker.hu

Sose kapkodj el semmit,mindent tervezz el és tarts rendet,ha valamit szétszedsz akkor mindent kis dobozokba pakolj hogy ne veszíts el semmit és ha marad valami a dobozban akkor tudod hogy valamit kihagytál :)

Privátban küldök még egy könyvlinket az 250 ETZ szerelő könyv,nos nagyjából tudod használni a TS-hez is.Amúgy nagyon jó kis paripák érdemes felújítni és vigyázni rá,nagyon jó kis gépek

Nekem 250 ETZ-zém van és úgy vagyok vele hogy soha nem fogom eladni.

Mégvalami:alkatrészeknél a ném

et és lengyel cuccok jobbak,olykor jobb bontott alkatrészeket beszerezni mert azoknak a legjobb a mínőségük.

2014. febr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezeket meg tudod csinálni, főként hogy a többségéhét műhelybe kell vinni! Krómozást nehéz otthon megcsinálni, fényezést is érdemes szakira bízni. A gumit lecseréled vagy befoltozod nem nagy meló.


"Budapesten egy rakat bolt volt egy helyen a Nagymező utcában"


Nem a Zichy, a Jókai és az Ó utca volt az? Némelyik bolt még most is meg van.

:)

2014. febr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A nagyja bezárt már csak két boltról tudok ott,az egyik a futarmotoros,a másik a négykelmen

Mégvalami,mivel hogy TS-ről van szó ez is kötelező olvasmány! :)

[link]

2014. febr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 2 évvel vagyok tőled idősebb és csinálok ilyeneket nem nagy cucc ha bel jössz :D de aztán figyelj rendőröket nem üldözni nem kérni tőlük jogosítványt és forgalmit :)
2014. febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!